Yardım Güncelleme sonrası telefon çince açılıyor

kosaserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Herkese merhaba arkadaşlar. Doğubanktan aldığım global rom yüklü mi 9 SE cihazına bugün 2.5.0 diye güncelleme geldi. Güncelleme yaptım tel açıldı ama çince ya da Japonca hangi dilse artık.. öyle açıldı telefon.. kapatıp bir daha açtım düzeldi lakin güncelleme almamış oldu.. baktım yani almamış orda duruyor hala.. yanlış mı yapıyorum bir yerde

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Çince açılıyor derken cihaz normal başlıyor ana ekrana geldiğinde mi çince görünüyor.Yoksa açılmadan çince bir menüde mi kalıyor

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Çince Recovery mi açıldı acaba

kosaserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Açılmadan çince bir menüde kalıyor.. teli kapatıp açınca da bu kez hiç güncelleme almamış gibi yeni güncelleme var uyarısı çıkıyor.. acaba telefon mu çakma dicem .. orijinal olup olmadığını anlayacağımız bir kod falan var mıdır bi yerden teyit edebileceğimiz?

kimirec

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
recep
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
merhaba arkadaşlar mi 9 se güncelleme geldi mıuı v10 2.5.0 pfbeuxm diye yapınca tel çince ve ingilizce oluyor şifre istiyor kapatıp açınca eski haline geri dönüyor
tekrar güncelleme var diyor bilgisi olan varmı ne yapmam gerekiyor acemiyim bu konularda

kosaserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
2 İmei numarası da çıkmadı.. normal mi.. yani olabilir mi. Aldığım yer imei değiştirip pasaporta kaydetti çünkü ama.. bundan çıkmıyor olabilir mi..

kimirec

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
recep
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
imei numaraları bende de bulunamadı diyor ama yukarıdaki linkten imeileri ve cihaz seri numarayı sorguladığım zaman cihaz global yani uluslar arası onayı veriyor güncellemeyi tekrar yapmıyorum duruyor öyle

Emrullahkcn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Herkese merhaba arkadaşlar. Doğubanktan aldığım global rom yüklü mi 9 SE cihazına bugün 2.5.0 diye güncelleme geldi. Güncelleme yaptım tel açıldı ama çince ya da Japonca hangi dilse artık.. öyle açıldı telefon.. kapatıp bir daha açtım düzeldi lakin güncelleme almamış oldu.. baktım yani almamış orda duruyor hala.. yanlış mı yapıyorum bir yerde
Bendede aynı durum var ama biraz değişik benim telefonum note 9 pro güncellemeden sonra o anasayfa geldiğinde note 9s yazıyor

Üst Alt