Yardım Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
Piyasada satılan tüm zircon cihazlar bu şekilde satılıyor bu adamlarin tamamımı bilmiyor bunu çok garip

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Piyasada satılan tüm zircon cihazlar bu şekilde satılıyor bu adamlarin tamamımı bilmiyor bunu çok garip
siz olayı yanlış anlamışsınız Öncelikle fake rom nedir diye profilimde yazı var onu okuyun.
Bu cihazlar yurda bu romlarla sokuluyor..

atillaakkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
1

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
siz olayı yanlış anlamışsınız Öncelikle fake rom nedir diye profilimde yazı var onu okuyun.
Bu cihazlar yurda bu romlarla sokuluyor..
Fake romu çok iyi biliyorum , güncelleme almaması ve bootloaderin açık , birde cihazın global görünmesi için cust.img içine prop kodları ekliyorlar

Cihazların yurda bu romlar ile sokuldugunuda biliyorum , garneti anladık global romda şebeke almıyor diye fake atılıp güncellemesi kapatılıyor
Zirconda global romda şebeke geliyor diyorsunuz bunda neden fake rom ile geliyor . Ben bunu anlamıyorum ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Fake romu çok iyi biliyorum , güncelleme almaması ve bootloaderin açık , birde cihazın global görünmesi için cust.img içine prop kodları ekliyorlar

Cihazların yurda bu romlar ile sokuldugunuda biliyorum , garneti anladık global romda şebeke almıyor diye fake atılıp güncellemesi kapatılıyor
Zirconda global romda şebeke geliyor diyorsunuz bunda neden fake rom ile geliyor . Ben bunu anlamıyorum ?
işte bu sorunun cevabı profilimde yazılı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hindistan romu yüklesem şebeke gidermi
hint romu gereksiz onu yüklemeyin NFC gider. global rom yüklenecek.
kilit açıksa siz, kapalı ise telefoncu ya da biz.

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Mi - redmi 13 modellerinden sonra tüm Xiaomi Çin cihazları için geçerli durum , bootloader açmayı cin devleti yasaklatmış , ücretsiz açılmıyor
Çin cihazları global romlarda direk şebeke almıyor Hint veya cin modemi atmak gerekiyor
Bunları göze alarak bundan sonra çin cihazı almamak gerekiyor , bende düştüm bir kere aldık , bl ücretli açtırdım , bundan sonra global cihazdan başkasını almam :)

Telefoncular parasına bakıyor satarken global abi diyerek veriyorlar bilmeyenlere içindeki yazılım globalde , ne güncelleme alıyor ne kendin atabiliyorsun , bl de acilmiyor kaldın ortada .
ne kadara açtırdın, artısı ne, şimdi bende redmi Note 12 pro 5g var direnç atılmadı ama bl korsanlar tarafından açıldı bir kaç rom denedim Hyperos Tayvan 1.0.3.0 romundayım ve IMEI atıldı şu anda sorun yok ama güncelleme yaparsam IMEi uçarmış.

sanırım artık bu telefonu tamamen sorunsuz eksiksiz kayıtlı cihaz gibi kullanmanın bir yolu yok

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
ne kadara açtırdın, artısı ne, şimdi bende redmi Note 12 pro 5g var direnç atılmadı ama bl korsanlar tarafından açıldı bir kaç rom denedim Hyperos Tayvan 1.0.3.0 romundayım ve IMEI atıldı şu anda sorun yok ama güncelleme yaparsam IMEi uçarmış.

sanırım artık bu telefonu tamamen sorunsuz eksiksiz kayıtlı cihaz gibi kullanmanın bir yolu yok
45 dolara Hintli bir elemana açtırdım , türk arkadaslar 80-100 dolar çekiyorlar sagolsunlar

Ben direnc yaptırmadım seneye eylule kadar açık

Roma gelirsek Xiaomi eu hyperos v1.0.8.0 kullanıyorum
Senin cihazın MTK olduğundan IMEI uçma durumu var , SD işlemcilerde IMEI atılmadan ve atıldıktan sonra twrp den efs ve modem yedeğini alırsan istediğin zaman orjinale , istediğin zaman yüklenen imeiye dönebiliyorsun , silinme korkun olmuyor.

Ademtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
bana da 1 yıl dediler güncelleme yapmama şartıyla başka sorun yok Hyperos 1.0.3.0 da bir yıl yeter sanırım?

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
bana da 1 yıl dediler güncelleme yapmama şartıyla başka sorun yok Hyperos 1.0.3.0 da bir yıl yeter sanırım?
MTK da IMEI işi sorun , ben Xiaomi eu ile mutluyum 1-1.5 ayda bir güncelleme çıkınca sifilayip yeni sürümü kuruyorum .

Üst Alt