Yardım Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok

atillaakkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
1
Mifirm sitesinden global rom kendim kursam sorun olurmu

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
o onların iş bilmezliği bir şey diyemem bir çok yöntem var rom değiştirmeden fake romda da imei atarım ben bu cihaza ve güncelleme almamaya devam eder. Ben kendi yaptığım işlemin sorumlusuyum. Tüm cihazlar fake romla gelebilir ama işlemden sonra da fake romda kaldığı anlamına gelmiyor..
Ben globalde şebeke almaz derken global modemle almadığını belirttim
Ben size şunu soruyorum yetkili ile full global rom attığnizda zircon global modemle şebeke aliyormu ?
Cust.img değişmediği sürece fake de kalır cust.img içine farklı incremental sürüm kodu ekliyorlar bu yüzden güncelleme almıyor .

atillaakkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
1
Ben globalde şebeke almaz derken global modemle almadığını belirttim
Ben size şunu soruyorum yetkili ile full global rom attığnizda zircon global modemle şebeke aliyormu ?
Cust.img değişmediği sürece fake de kalır cust.img içine farklı incremental sürüm kodu ekliyorlar bu yüzden güncelleme almıyor .
Bunu ben mifirm sitesinden en son global romu yüklesem sorun olurmu

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
telefoncular ne satarken ne de "yaparız abi" derken bu sorunlardan bahsetmiyor ve tekrar masraf çıkıyor
Mi - redmi 13 modellerinden sonra tüm Xiaomi Çin cihazları için geçerli durum , bootloader açmayı cin devleti yasaklatmış , ücretsiz açılmıyor
Çin cihazları global romlarda direk şebeke almıyor Hint veya cin modemi atmak gerekiyor
Bunları göze alarak bundan sonra çin cihazı almamak gerekiyor , bende düştüm bir kere aldık , bl ücretli açtırdım , bundan sonra global cihazdan başkasını almam :)

Telefoncular parasına bakıyor satarken global abi diyerek veriyorlar bilmeyenlere içindeki yazılım globalde , ne güncelleme alıyor ne kendin atabiliyorsun , bl de acilmiyor kaldın ortada .

atillaakkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
1
Mi - redmi 13 modellerinden sonra tüm Xiaomi Çin cihazları için geçerli durum , bootloader açmayı cin devleti yasaklatmış , ücretsiz açılmıyor
Çin cihazları global romlarda direk şebeke almıyor Hint veya cin modemi atmak gerekiyor
Bunları göze alarak bundan sonra çin cihazı almamak gerekiyor , bende düştüm bir kere aldık , bl ücretli açtırdım , bundan sonra global cihazdan başkasını almam :)

Telefoncular parasına bakıyor satarken global abi diyerek veriyorlar bilmeyenlere içindeki yazılım globalde , ne güncelleme alıyor ne kendin atabiliyorsun , bl de acilmiyor kaldın ortada .
Telefon çin değil global sertifikasyonda ce damgası var

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
telefoncular ne satarken ne de "yaparız abi" derken bu sorunlardan bahsetmiyor ve tekrar masraf çıkıyor
Mi - redmi 13 modellerinde Çin cihazları için geçerli durum , bootloader açmayı cin devleti yasaklatmış , ücretsiz açılmıyor

Telefoncular parasına bakıyor satarken global abi diyerek veriyorlar bilmeyenlere içindeki yazılım globalde , ne güncelleme alıyor ne kendin atabiliyorsun , bl de acilmiyor kaldın ortada
Telefon çin değil global sertifikasyonda ce damgası var

Arka kapakta lazerle islenmiş yazılar varmı ?
Bugün bir arkadaşda var diyordu cihazı cin çıktı arka kapak fake yani

Aşağıdaki siteden cihaz seri no ile kontrol edin bakalım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
zircon global rom da global modemde şebeke alır.

Garnet hint modem ile her romda şebeke alır..

Orochi™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
zircon global rom da global modemde şebeke alır.

Garnet hint modem ile her romda şebeke alır..
O zaman şu soru çıkıyor ortaya Global romla şebeke alan cihaza neden fake rom atıp güncellemesini engelliyorlar ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
O zaman şu soru çıkıyor ortaya Global romla şebeke alan cihaza neden fake rom atıp güncellemesini engelliyorlar ?
onu işte yapana soracaksınız hocam. o onun iş bilmezliği.. biz bu şekilde yapmıyoruz zirconlar sorunsuz güncelleme sıfırlama yapıyor..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

atillaakkan hocam kilit açık ise global rom yükleyin. Kilit kapalı ise yetkili hesap ile global rom atılır. işlemi yapan yerden ücretsiz isteyin yardımcı olmaz ise biz uzak bağlantı ile yazılım yükleriz..

Üst Alt