Soru Güncelleme hastalığı

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hocam bilet bulamadım, yoksa geliyordum yanınıza

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Üstad belkide malum oldu..Yeterince zahmet verdim.Oradan buraya bir Rom için değmez diye..Ama gerçek şu bir gün Ben Antalya hava limanındayım derseniz işte o zaman en mutlu ve keyifli ben olurum veririz el ele o rom senin bu rom benim..Misalihaha-- yok yok..o kadar değil..Tadını çıkarırız inşallah Antalya nın..Sevgiler bu anı hep bekleyeceğim..

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam, şimdi size hangi Temayı önerirsiniz diye sorsam, olmaz...ben Sayın hocamın Sky 10 muydu, neydi,hani hala mağazada yayınlanmamış olanı kullanıyorumhaha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Bende hocam tesadüfe bak :D İnşallah yakın bir zamanda herkes kullanacak. :)

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Skorpi hocam senden korkulur vallahi. Milleti hasta ettin:) :) :)

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Bugün Pazartesi sendromunu yaşarken, ansızın 9.2.15 global beta geldi ve sendrom mendrom darmadağınık oldu.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Aslinda bu konu hakkinda yazmak istiyordum uzun suredir. Symbiandan sonra htc wildfire aldim. Arayuzu cok yavasti. Cyanogenmod yukleyince telefon kendine gelmisti. Sonra galaxy nexus aldim. Rom lar cok populerdi o zaman, cunku hepsi farkli ozellikler sunuyordu. O zamanlarda guncellenen telefonlara bir kac yeni ozellik geliyordu ve bu bir pazarlama stratejisine donustu. Bugunku guncelleme hastaliginin ana nedeni budur. Tek fark eskiden gelen guncelleme ise yarardi ve bugunku kadar sorun cikarmazdi.
Sonra oneplus one aldim. İlk zamanlar cokca rom degistirdim. Bir sure sonra romlarin hepsi birbirine benzemeye basladi ben de lineageos ile kullanmaya devam ediyorum.
Android 6 dan beri sanirim, gelen guncellemeler ufak arayuz degisiklikleri yapiyor. Kullanici aslinda bir sey farketmiyor
Dedigim gibi pazarlama stratejisi bu oldugu icin guncelleme isteniliyor. Tek guvenlik yamasi yeter aslinda. Sorun cikarmasa ne ala ama sorun cikaracaksa bir tek guvenlik guncellemesi versinler yeter.
Guncellemenin amaci aslinda yazilimi iyilestirmek, yeni ozellik eklemek ve bazi firmalar icin planli eskitme demektir.
Guncelleme almayan telefonlar kotu, pis diye ogrettiler... :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ahahhhhaaa... İshalim ve tuvalet yok der gibi geldi bana... drunk~~haha--
balkondayım, çevrede kim varsa döndü bana doğru, sesli güldüm tutamadım kendimi

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Aslinda bu konu hakkinda yazmak istiyordum uzun suredir. Symbiandan sonra htc wildfire aldim. Arayuzu cok yavasti. Cyanogenmod yukleyince telefon kendine gelmisti. Sonra galaxy nexus aldim. Rom lar cok populerdi o zaman, cunku hepsi farkli ozellikler sunuyordu. O zamanlarda guncellenen telefonlara bir kac yeni ozellik geliyordu ve bu bir pazarlama stratejisine donustu. Bugunku guncelleme hastaliginin ana nedeni budur. Tek fark eskiden gelen guncelleme ise yarardi ve bugunku kadar sorun cikarmazdi.
Sonra oneplus one aldim. İlk zamanlar cokca rom degistirdim. Bir sure sonra romlarin hepsi birbirine benzemeye basladi ben de lineageos ile kullanmaya devam ediyorum.
Android 6 dan beri sanirim, gelen guncellemeler ufak arayuz degisiklikleri yapiyor. Kullanici aslinda bir sey farketmiyor
Dedigim gibi pazarlama stratejisi bu oldugu icin guncelleme isteniliyor. Tek guvenlik yamasi yeter aslinda. Sorun cikarmasa ne ala ama sorun cikaracaksa bir tek guvenlik guncellemesi versinler yeter.
Guncellemenin amaci aslinda yazilimi iyilestirmek, yeni ozellik eklemek ve bazi firmalar icin planli eskitme demektir.
Guncelleme almayan telefonlar kotu, pis diye ogrettiler... :)
Ben bir ara eski adı Cyanogen Mod olan Nightly romu yüklüyordum, yani her gün güncelleme alıyordum ve ayrıca o Alman forumunda da oldukça aktiftim... S3 zamanında... O her gün gelen güncelleme ile herkes çocuklar gibi mutlu olurdu... Hey gidi günler

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım