Haber Güncelleme desteği bitiyor

27 Kasım 2021'den sonra bu modellerin çin beta güncellemesi durdurulacak.

Mi 9, Mi 9SE, Redmi K20 Pro (Mi9t Pro), Redmi K20 (Mi 9T), Mi CC9 Meitu (Mi9 Lite Meitu), Redmi Note 8 Pro, Mi CC9 (mi 9 Lite) Redmi Note 8, Mi 9 Pro.

Not: Kararlı sürümler, tüm özellikler uygulanana ve geliştirme sürümünden bugüne kadarki tüm hatalar giderilene kadar güncellenmeye devam edecektir.

Son düzenleme:

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Redmi serisi eyvallahta mi 9'un almaması saçma değil mi ya? İşlemcisi hala günümüz için fazlasıyla yeterli 855. iPhone bile 6s'e verirken bunlar 2.5 yıllık telefonundan desteği kesiyor :D

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Redmi serisi eyvallahta mi 9'un almaması saçma değil mi ya? İşlemcisi hala günümüz için fazlasıyla yeterli 855. iPhone bile 6s'e verirken bunlar 2.5 yıllık telefonundan desteği kesiyor :D
Hocam mi9t ve pro da yakında gider işlemciye göre olsaydı güncelleme işleri 855+ cihazlar miui 20ye kadar alırdı Xiaomi desteği kesse bile port romlar çıkacaktır, aosp akar :)

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Hocam mi9t ve pro da yakında gider işlemciye göre olsaydı güncelleme işleri 855+ cihazlar miui 20ye kadar alırdı Xiaomi desteği kesse bile port romlar çıkacaktır, aosp akar :)
redmi note 6 pro abhix alıyor hala güzel :D

işlemci konusunda örnek verdim hocam ama cidden saçma yazık ediyorlar şu telefonlara

elnina

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
21
eu betadan eu stabile bir şey silmeden geçebilir miyiz 4 wipe yaparak acaba ?

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
redmi note 6 pro abhix alıyor hala güzel :D

işlemci konusunda örnek verdim hocam ama cidden saçma yazık ediyorlar şu telefonlara
Beta olmaması daha iyi hocam stabile odaklanacakları için cihazlar son günlerini daha iyi yaşayacaklar

Üst Alt