Haber Güncelleme almayan xiaomi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
meneter hocam videoları baz alarak bakmayın işe. Evet, kağıt üstünde olsun güncelleme olsun Mi 10 iyi gözüküyor lakin stabilite anlamında bence MIUI için o fiyatlar verilmez. Adamlar bi güncelleme yayınlıyorlar hata bulamıyorsun. Bıktık artık sorun bildirmeye MIUI'da. Düşünsene android 10 güncellemesi yüklüyorsun ve ana sayfada olan bir hata yüzünden telefonu neredeyse kullanamıyorsun. Xiaomi mi 10 o fiyatlara asla alınmaz benim gözümde. O fiyatlara S20 alınıp arkaya yaslanılır. iPhone 11 de alınmaz bence , IPS ekrana o paraları dökmek mantıksız oluyor. Şu an taç S20 de.
Doğru o fiyata mi 10 almam bende. Redmi k30 pro 5g zoom dururken. Tek eksiği bana göre 90 hz olmalıydı.

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Xiaomi güncelleme veriyor ama hep sıkıntılı ya pil sorunu yada performans sorunu oluyor onemli olan stabil güncelleme verebilmek düzgün calismadiktan sonra sürekli güncelleme verse ne yazar

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Samsung Severler Maalesef ki çok yanılıyorlar. Nedenmi ? Daha düne kadar One ui arayüzü yokken Normal Arayüzdeyken Samsungun Arayüzü bir Hiçti Temalar mağazasında hemen hemen tüm temalar ücretliydi. S6-S6 edge s7-s7 edge ve daha bir çok modelllerinde Ekranda pembe veya kırmızı çizgi oluşmaya başladı Samsung bunları gözardı etti. Note 7 isanların elinde patladı ve bir çok olayı var yazarsam kitap olur neyse. Apple dan hiç bahsetmiyim kısaca her sene aynı telefonun makyajlı hali. Evet ben Xiaomi kullanmayı seviyorum neden ? Çünkü bütcem buna yetiyor. Fiyatının hakkını veriyor. Türkiyede işler değişiyor vergiler yüzüden ancak yurt dışında 160-175 Dolara onca şey sunan Başka bir Telefon bulmak gerçekten çok zor. Eğer Benim bütçem olsaydı Oppo Find X serisini alırdım 1-2

Son düzenleme:

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Xiaomi yi cok fazla gozunuzde buyutmeyin bu kadar cok cihaz sattiysa fiyatı uygun oldugu icin sunduğu ozelliklere göre fiyati cok iyi ancak kusursuzda degil kalitede kusursuz cihaz ariyan varsa zaten apple alicak yuksek fiyat veriyorsun ama en az 6 7 sene kullanabiliuosun 2010 yılında aldigimiz iphone 4 u annem hala kullaniyor bozulmuyor cihaz 1.5 senelik mi 8 imde amoled yanigi var kamera netleme problemi var oyuzden xiaomi en kaliteli cihaz flan demesin kimse daha iyileri markalar var ama parayı basarsan tabi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar çok boş boş konuşmalar yapılıyor Xiaomi en iyisi diyen olmadı Kimi Meizu alır o fiyata kimi de realme. Bizi kimse telefon sipariş ederken veya mağazadan alırken zorlamıyor bütcemiz ona yetiyor özellikleri fiyatına göre iyi olduğu için alıyoruz yalan mı ? İşi tıkırında veya zengin olsaydık Xiaominin Yüzüne bile bakmazdık. Şahsen Param olsa Oppo find x2 veya One plus alırdım. İos sevmiyorum. Ama en güzel işlemcidir. A işlemcisi.

MortySmith

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4
Arkadaşlar çok boş boş konuşmalar yapılıyor Xiaomi en iyisi diyen olmadı Kimi Meizu alır o fiyata kimi de realme. Bizi kimse telefon sipariş ederken veya mağazadan alırken zorlamıyor bütcemiz ona yetiyor özellikleri fiyatına göre iyi olduğu için alıyoruz yalan mı ? İşi tıkırında veya zengin olsaydık Xiaominin Yüzüne bile bakmazdık. Şahsen Param olsa Oppo find x2 veya One plus alırdım. İos sevmiyorum. Ama en güzel işlemcidir. A işlemcisi.
Yukarıda biri xiaomi dünyanın en iyi markası dedi facepalm~~ hatta dünya devlerini dize getiriyormuş falan da dedi clap~~

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Yukarıda biri xiaomi dünyanın en iyi markası dedi facepalm~~ hatta dünya devlerini dize getiriyormuş falan da dedi clap~~
Böyle bir şey olamaz Benim gözümde tek kusursuz olanı One Plus Modeli inşallah bir gün kullanırım

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Tartışma içerikli yorumlar kaldırılmıştır. Konuyu dağıtmadan, amacının dışına çıkartmadan ve en önemlisi Forum Kurallarına uygun bir şekilde yürütelim arkadaşlar.
Teşekkürler iyi forumlar.

MortySmith

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4
Böyle bir şey olamaz Benim gözümde tek kusursuz olanı One Plus Modeli inşallah bir gün kullanırım

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Idea~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben mi 9t alırken iPhone 11 ile arasında kaldım. Maddi kaygılar ağır bastı ve mi 9t almak zorunda kaldım. Şu ana kadar mi 6 mi8 lite kullandım ve ikisinde de ghost screen sorunu yaşarım. Umarım 9t de başıma gelmez. Gelirse xiaomi daha da almam. Az paraya kıyar gerekirse sıkıntı çekerim iPhone modeli alırım.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Neyi tartisiyorsunuz birader yazılım, güncelleme ve stabilliğin sözlükteki anlamı OnePlus :)

Google'a stabilite yazıyorum
"Şunu mu demek istediniz OnePlus" diyor

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt