Rom Güncel Rom Önerisi

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
Pi

Pixel romla öylemi hocam.
aynen öyle dostum.Dün buradan okurken kurmak istedim globalden geçtim. Ortalama olarak kaç dakika ekran almamız lazım bilmiyorum ama ekran süresi ora şuanlık iyi bence..

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
aynen öyle dostum.Dün buradan okurken kurmak istedim globalden geçtim. Ortalama olarak kaç dakika ekran almamız lazım bilmiyorum ama ekran süresi ora şuanlık iyi bence..
Yoğun kullanım oyun vs ile 8 saat, web ağırlıklı az oyun ile 12 saat civarı miui ile alınabilecek değerler. Her iki senaryo için oto parlaklık ve pil tasarrufu kapalı.
Ben aosp romlar bu değerlere ulaşmaz diyordum, ama galiba aynı süreleri verecekler.

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
Yoğun kullanım oyun vs ile 8 saat, web ağırlıklı az oyun ile 12 saat civarı miui ile alınabilecek değerler. Her iki senaryo için oto parlaklık ve pil tasarrufu kapalı.
Ben aosp romlar bu değerlere ulaşmaz diyordum, ama galiba aynı süreleri verecekler.
hangisi daha iyi pixel gibi romlar mı yoksa bizim klasik kararlı global eu romları mı ?

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
hangisi daha iyi pixel gibi romlar mı yoksa bizim klasik kararlı global eu romları mı ?
İşte bende onu merak ediyorum. Aosp rom denemek istiyorum,ama offical destekli bir rom yok. Pixel ex sitesinde proje durduruldu diyor.
Derlemeler birkaç aylık. Kararsız kaldım.

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
İşte bende onu merak ediyorum. Aosp rom denemek istiyorum,ama offical destekli bir rom yok. Pixel ex sitesinde proje durduruldu diyor.
Derlemeler birkaç aylık. Kararsız kaldım.
Bulursan bana da haber et

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Haydii. :D
Bu hesaba göre 15 saati görecek. Yav şimdi durduk yere rom degiştiresim geldi. :) 8 saati geçmez diyordum kendi kendime.
Üstad pixel experience bu öylemi, fazla özelleştirmesi yoktu sanırım.
14.28 de kapandı

Jeseux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğkan
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
kurdum hocam şuanlık bi sıkıntı yok teşekkür ederim 3-4 gün sonra yazarım birşey olursa özlemişim pixel experince yi :D
Sıkıntısız kullanmanıza sevindim hocam attığınız değerler çok iyi birde geç cevap yazdığım için kusura bakmayın hocam sınav haftasındayım.

Üst Alt