Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
hocam cihazınız için uygun romu araştırabilirsiniz ben mi 6 kullanıyorum.

lwnth

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
mi 8
Konular
6
Arkadaşlar çözüm çok basit eski kullanmadığınız yada 2. Hattınızı olduğu bir telefona apple olur samsung olur nokia olur, google maps i yüklüyorsunuz yola filan çıkacağınız zaman xiaomi yi kenara bırakıp onu kullanıyorsunuz. Çözüm bu kadar basit :)

Şahsım tarafından denenip, onaylanmıştır !!!!!

kesinlikle katılıyorum kardeşim. çünkü xiaomi bu işi çözemiycek (çözmeyecek) artık belli. kendi sorunu olduğunu bile düşünmüyor çünkü. geri bildirimime cevap vermişlerdi daha önce. sorun bizde değil google'da diye.
ben de senin gibi arabaya kaç yıllık bi telefon ayarladım. yükledim harita uygulamalarını ve offline mapleri. çatır çatır çalışıyor
ÇİFT GPS diye övünerek aldığımız telefonlar ise en önemli özelliğinden yoksun olarak cebimizde

gok_ker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8
Konular
0
8 aydır kullandığım mi8'de 2 ay öncesine kadar bu sorunum yoktu, ama idare ediyordum. Şimdi 1-2 haftadır tamamen zıvanadan çıktı. Ne ekran dönüyor ne de doğru yerde gösteriyor, çok geri kalıyor yani. Ben "Google Maps Go" uygulamasını indirerek sorunu çözdüm. Yüklü olan haritaları kullanmıyorum, hatta mümkün olsa kaldıracağım. Yüklediğim uygulama tarayıcıda açılıyor ve gayet güzel çalışıyor.

perbulak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Pekcan
Cihazım
tulip
Konular
2
android 9.0 a gps ayarlarına quickshortmak. girilmiyor açılıp geri hemen kapanıyor

mstaysel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MESUT
Cihazım
REDMİ4
Konular
0
Arkadaşlar merhabalar redmi4 kullanıcısıyım size yardım amaçlı yazıyorum. Cihazı aldığımdan beri gps özelliğini kullanamıyordum arkadaşımız sağolsun paylaşımını gördüm uygulandım. İlk etapta çalışmadı buna ek olarak google haritaları tümden silip google playden tekrar yükledim sorun hal oldu. Romu momu hiç karıştırmayın bence gerekli ayarlamaları yapıp silip kurun google haritaları güncel haliyle, olacak inşallah. Kolay gelsin herkese.

Üst Alt