Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

Leo06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Mi8
Konular
0
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Yazık verdiğim paraya acımaya başladım şu telefona. Gariptir son günlerde pilin verimi de çok düştü. Bir günü çıkartamaz oldu. Gps sinyalini bulamaması umarım donanımla alakalı değil yazılımdan kaynaklıdır.

fuatx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
G2
Konular
0
mi 8 se konum cubugunu mavi yapıyorm hızlıca kendi geri kapatıyor nasıl düzeltebilrim?

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar çözüm çok basit eski kullanmadığınız yada 2. Hattınızı olduğu bir telefona apple olur samsung olur nokia olur, google maps i yüklüyorsunuz yola filan çıkacağınız zaman xiaomi yi kenara bırakıp onu kullanıyorsunuz. Çözüm bu kadar basit :)

Şahsım tarafından denenip, onaylanmıştır !!!!!

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar çözüm çok basit eski kullanmadığınız yada 2. Hattınızı olduğu bir telefona apple olur samsung olur nokia olur, google maps i yüklüyorsunuz yola filan çıkacağınız zaman xiaomi yi kenara bırakıp onu kullanıyorsunuz. Çözüm bu kadar basit :)

Şahsım tarafından denenip, onaylanmıştır !!!!!
Hocam sizdeki telefonun kutusundaki üretim tarihi kaçtı? Bendeki 10.2018 ve son 2 aydaki google maps beta güncellemelerini kullanıyorum sorun yaşamadım. Daha öncesinde konum sapıtıyordu en eski sürümü kullanarak çözmüştüm o zamanlarda.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Hocam sizdeki telefonun kutusundaki üretim tarihi kaçtı? Bendeki 10.2018 ve son 2 aydaki google maps beta güncellemelerini kullanıyorum sorun yaşamadım. Daha öncesinde konum sapıtıyordu en eski sürümü kullanarak çözmüştüm o zamanlarda.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Valla hocam kutusu nerde telefonun bilmiyorum ama, bir düzeliyor bir sorun oluyor anlamadım. Bende beta kullanıyorum şuan halen devam ediyor sorun. Onlarca yöntem denedim ama stabil değil maalesef.

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
hocam tüm ağ seçeneğini seçtim ve karşıma bir uyarı çıktı ektra ücretlendirme olabilir diye bu önemli birşey mi ?

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51

Ekli dosyalar