Mod Google Play Store Sertifika & Safetynet Fix Modülü

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
39
Diğer modülü de kurdum hocam bakalım kaç gün dayanacak, integrity ve universal fix, karman çorman oldu ortalık, bunda da sorun çıkarsa pes artık
Valla hocam en garantisi BT kapatmak da tekrar açması çok zahmetli

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
bu işin tek çözümü bence kernelSu, magisk kendini sürekli ele veriyor, dün çalışan netflix bugün çalışmıyor, bu yüzden banka uygulamaları sürekli güvenlik aşamalı girişe yönlendiriyor
Cihaz desteklemiyor kernel de bulamadım tek sorun orada hocam yoksa çok önceden geçiş yapacaktım.
Kullandığınız modülü silmeden bunu da yanına kurun. Play Store verilerini silip varsa güncellemeyi de kaldırıp cihazı yeniden başlatın.
O modülün modlanmış sürümü var yine farkı olur mu bilemiyorum.

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Cihaz desteklemiyor kernel de bulamadım tek sorun orada hocam yoksa çok önceden geçiş yapacaktım.

O modülün modlanmış sürümü var yine farkı olur mu bilemiyorum.
Selim hocanın dediği modülleri kurabilirsin sanırım bukez oldu, şuanlık sıkıntı yok, kernelSu benim cihazı da desteklemiyor

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
uygun fixleri deneyip eğer device integrity geçiyorsanız lisans için güncellemelerle beraber temizlemeniz gereken şeyler var.

interneti kapatın. playstore data ve cache, play services cache, google service framework data ve cache.

bunları yaptıktan sonra yeniden başlatıp interneti açın. playstore girin. şifre isteyebilir. playstoreda bikaç dakika bekleyin, kendini kapatacak. tekrar açın. play services güncellemesi isteyecek. bu ara lisans gelmiş olmalı. play services gincellemesi yapıp playstore kapat aç. lisanslı görünmesi lazım. bu magisk için.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
uygun fixleri deneyip eğer device integrity geçiyorsanız lisans için güncellemelerle beraber temizlemeniz gereken şeyler var.

interneti kapatın. playstore data ve cache, play services cache, google service framework data ve cache.

bunları yaptıktan sonra yeniden başlatıp interneti açın. playstore girin. şifre isteyebilir. playstoreda bikaç dakika bekleyin, kendini kapatacak. tekrar açın. play services güncellemesi isteyecek. bu ara lisans gelmiş olmalı. play services gincellemesi yapıp playstore kapat aç. lisanslı görünmesi lazım. bu magisk için.
Lisanslı görünüyor sorun diğerinde onu da çözecez bi şekilde

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
Lisanslı görünüyor sorun diğerinde onu da çözecez bi şekilde
device integrity geçiyor mu? sentifikalı görünüyor ama netflix indirme aktif değil. google bugün yamalamış yine. üzerine fix 14.4 çıktı ama başarısız.

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Sertifikalı gözükmesine rağmen netflix mızık çıkarıyor, test ettim en fazla üç gün dayanıyor, çözüm bulan olursa teşekkürü borç biliriz, olmazsa da çok önemli değil

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
google play store sertifika sorunu yaşayanlar bu uygulamayı kurup telefonu yeniden başlatın google play store verilerini temizleyip bakın sonuca

Ekli dosyalar

• XiaomiEUModule_2023.12.14.apk
    12,5 KB · Görüntüleme: 32
Üst Alt