Uygulama Google Photos ReVanced

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
26
vay be hocam, sizden duydum ilk defa, boşverin verilerinizi riske atmayın :D benide vazgeçirdiniz :)
Ve Google hesabı çok kiritik, benim mailimin yasaklandığını düşünsenize. Tüm yedeklerim, oyun hesaplarım giderdi. Google niye böyle bişey yaptı anlamadım.

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Ve Google hesabı çok kiritik, benim mailimin yasaklandığını düşünsenize. Tüm yedeklerim, oyun hesaplarım giderdi. Google niye böyle bişey yaptı anlamadım.
en iyisi aosp rom kullanıp sınırsız almak yada modülle o zaman hocam :D (inşallah yaşamazsınız öyle bi durum)

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
arkadaşlar bende root ile sınırsız yedekleme yapıyorum bununla ilgili Google'dan daha önce mesaj geldi, bende 2. bir Gmail hesabı açtım ve esas sınırsız yedeklemeyi o hesaba yaptım ve o hesaptan da asıl Google hesabıma yedeklenen fotoğrafları aile paylaşımı ile aktarmayı açtım yedeklenen her fotoğraf asıl Google hesabıma da otomatik geliyor asıl hesaptan yedekleme açık olmadığı için de risk kalmıyor.

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
26
Hocam +18 fotoğraflar mı vardı?
Hesap abimin olduğu için bakmadım yedeklerine ama olacağını sanmıyorum. Zaten fotoğraftan çok dosya vardı fotoğrafları abim bilgisayarinda saklıyor benim fotoğraflarimi driveda saklıyordu. Olsa bile bence uyarı atıp o fotoğrafi silmeliydi direk tüm hesabı silmek saçma bence.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Hesap abimin olduğu için bakmadım yedeklerine ama olacağını sanmıyorum. Zaten fotoğraftan çok dosya vardı fotoğrafları abim bilgisayarinda saklıyor benim fotoğraflarimi driveda saklıyordu. Olsa bile bence uyarı atıp o fotoğrafi silmeliydi direk tüm hesabı silmek saçma bence.
Bende +18 fotoğraf vardı da biraz onları yedeklesem mi diye düşünüyordum o zaman yedeklemem ama bilgisayar veya telefonda durunca da gitme ihtimali var fotoğrafların.

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
26
Bende +18 fotoğraf vardı da biraz onları yedeklesem mi diye düşünüyordum o zaman yedeklemem ama bilgisayar veya telefonda durunca da gitme ihtimali var fotoğrafların.
Hocam format atarken önemli şeyleri buluta yüklüyor diğer şeyleri bizim diğer bilgisayara atıyor ordan geri alıyor işte. +18 fotoğraflar yüklemek sorun çıkartmaz aslında ama ne olur ne olmaz yedeklemeyin Google yanlış anlar basar ihlali giggle~~

Üst Alt