Uygulama Google klavyeye alternatif Xiaomi facemoji klavye

kdrsvm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9 se
Meslek
Telefoncu
Konular
18
Çoook uzun zamandır Xperia Keyboard kullanıyorum. Sony desteğini kesmiş olsa da son sürümü isteyebileceğim her özelliğe sahip. Tasarımı ve kaydırmayla yazarken kelime tahmini Gboard'a kıyasla çok daha başarılı. Sözlük ve kelime önerileri de çok daha gelişmiş. XDA Forumda aratıp kolayca bulabilirsiniz. Gboard, Swiftkey, TouchPal, Fleksy gibi bir çok klavyeyi denedim, Xperia Klavyeden vazgeçemedim. Özellikle Xperia Keyboard'daki ortadaki harf satırının kenarlara kadar dayanmış olması Gboard kullanırken en çok aradığım tasarım eksikliğiydi. Eğer Sony arkasında durup telefonlarında kullanmaya devam etseydi bu uygulamayı, bir sonraki telefonum Sony olurdu.

Denemek isteyenler için uygulama:

Kurulum konusunda destek verebilir misiniz

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Artık bu tarz konular açılmaktan vazgeçilmeli . Tavsiye verilebilir , şu şu özellikleri ile gboarddan önde olduğunu düşünüyorum tavsiye ederim denebilir , kurtulun denmemeli . Bırakın herkes istediğini kullansın .

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Ben kurdum gayet iyi özellikleri var aslında. Hoşuma gitmedi desem yalan olur. Kaldırılmıyor diyenler için bir deneyeyim dedim direkt kaldırıldı. :D

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Artık bu tarz konular açılmaktan vazgeçilmeli . Tavsiye verilebilir , şu şu özellikleri ile gboarddan önde olduğunu düşünüyorum tavsiye ederim denebilir , kurtulun denmemeli . Bırakın herkes istediğini kullansın .
Sayın hocam başlık hakkında pek düşünmeden yazdığım doğrudur fakat bu konuyla ilgili istek üzerine konu açtım.

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Ben kurdum gayet iyi özellikleri var aslında. Hoşuma gitmedi desem yalan olur. Kaldırılmıyor diyenler için bir deneyeyim dedim direkt kaldırıldı. :D
Bir şans verilse güzel klavye aslında mm~~
Bende de kaldırılıyor sistem uygulaması olmasına rağmen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi ayarlardan bakınca yüklenmiş olduğunu gördüm teşekkür ederim
Rica ederim

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bana miui nin kendi klavyesi güzel geliyor yani değişmeyi deneyince diğerleri hoş gözükmüyor nedense. Sade olduğundan sanırım.

Üst Alt