Gcam Google Kamera 8.1.101 - Arnova8G2

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Yeni sürüm kamera ve config eklendi. Artık stabil bir şekilde çalışıyor. Fakat henüz Yardımcı Lensler için desteği yok.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
9t için kurdum. Stok kamerayla bir farkını göremedim. Varsa da minimal düzeyde. Önceki gcam sürümünde bariz fark vardı. 9tde deneyen var mı?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
9t için kurdum. Stok kamerayla bir farkını göremedim. Varsa da minimal düzeyde. Önceki gcam sürümünde bariz fark vardı. 9tde deneyen var mı?
Google kamera ve Stock kamera arasındaki fark özellikle karanlık ortamlarda ortaya çıkar hocam. Hiç karanlık ortamda denediniz mi?

mustafa86

Xiamoi Mi 5 Pro Xiamoi Powerbank 10000
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Acil Servis Vezne Finans Sorumlusu
Konular
57
Hocam 9S için linki atabilirmisiniz bana acaba

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa86

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Konular
57
Note 9s için malesef indirdim ama uyumlundegil bu versiyon açılmıyor

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Google kamera ve Stock kamera arasındaki fark özellikle karanlık ortamlarda ortaya çıkar hocam. Hiç karanlık ortamda denediniz mi?
Doğrudur hocam. Da ev ortamında cektigimde de fark bayağı belli oluyordu. Mesela akşam vakti stok kamerayla çektiğim bildiğin kumlu çıkarken gcamla bariz daha net çıkardı resimler. Bunda farkı ayırt edemedim doğrusu. Dışarıyı denemedim henüz. Bakayım bilgi veririm.

Düzeltme: Benim dikkatsizligim tamamen. Kusura bakmayın. Gcam kurarken öncekini silmemisim. 2 tane sanarken 3 tane yukluymus hocam.

Bu durumda stok en kötüsü. 7.4 sürümü yukluymus bende bir de. En iyi 7.4 çekiyor. Bu sürüm ise ortalama diyebilirim. Gelişmesi lazım sanırım. Teşekkürler.

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam, GCam'in güzelliği karanlık ortamlarda ve ters ışıkta belli oluyor. Ayrıca henüz 8.1 sürümü diğer sürümler kadar iyi değil. Yani iyi ama geliştirilmesi gereken çok yönü var. Onlar halledildikten sonra daha iyi olacaktır. 8.1 şu anki hâliyle akıcı ve güzel, daha daha iyi olacaktır. :)

Ama günlük kullanım için GCam arıyorsanız eski sürümlere bakın derim. Arnova genellikle diğer geliştiricilere temel olacak GCam'ler yapıyor. :)

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Hocam, GCam'in güzelliği karanlık ortamlarda ve ters ışıkta belli oluyor. Ayrıca henüz 8.1 sürümü diğer sürümler kadar iyi değil. Yani iyi ama geliştirilmesi gereken çok yönü var. Onlar halledildikten sonra daha iyi olacaktır. 8.1 şu anki hâliyle akıcı ve güzel, daha daha iyi olacaktır. :)

Ama günlük kullanım için GCam arıyorsanız eski sürümlere bakın derim. Arnova genellikle diğer geliştiricilere temel olacak GCam'ler yapıyor. :)
Hocam yanlışlık olmuş. 3 kamera yukluymus telefonda. O yüzden karışmış. 7.4 sürümü daha başarılı bence. Dediğiniz gibi gelişmesi lazım daha.

mustafa86

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Konular
57
Hocam yanlışlık olmuş. 3 kamera yukluymus telefonda. O yüzden karışmış. 7.4 sürümü daha başarılı bence. Dediğiniz gibi gelişmesi lazım daha.
Dostum 7.4 versiyon link olarak atarmisin birde config hangisini kullanıyorsun ? Benim cihazım Resmi 9 S kullanıyorum

Üst Alt