Mod Google Hizmetleri Kitkat & Lollipop & Marshmallow [04.04.2016]

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Onlar otadan verilmiş güncellemelerdir. İndirmek isteyenler ordan el ile indirebilirler

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
en son sürüm var sizde. gapps paketi yok ise buradan sisteminize uygun olanı indirip yükleyin.

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
en son sürüm var sizde. gapps paketi yok ise buradan sisteminize uygun olanı indirip yükleyin.

gapps paketini yükleyemedim. sisteme uygun olanı indirdim custom recovery gerekiyormuş sanırım xiaomi.eu sitesinde mirecovery dosyası vardı onu indirip flasify ile flashladım ama gapps yüklenmedi ve tel sürekli recovery de başladı. bu gapps paketi için yardımcı olursanız çok sevinirim

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
gapps paketini yükleyemedim. sisteme uygun olanı indirdim custom recovery gerekiyormuş sanırım xiaomi.eu sitesinde mirecovery dosyası vardı onu indirip flasify ile flashladım ama gapps yüklenmedi ve tel sürekli recovery de başladı. bu gapps paketi için yardımcı olursanız çok sevinirim
mi cihazım olmadığı için yabancıyım o cihazların özel recoverylerine. Paylaşılanları denemen gerek. Hangisinden olumlu sonuç alırsan onu kullanmalısın

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
mi cihazım olmadığı için yabancıyım o cihazların özel recoverylerine. Paylaşılanları denemen gerek. Hangisinden olumlu sonuç alırsan onu kullanmalısın

daha önce xiaomi.eu sitesindeki romları yüklemek için o sitede yayınlanan mirecovery i yükleyip sorunsuz rom yüklemiştim ama yine aynı recoveryi yüklememe rağmen bu sefer olmadı malesef

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
daha önce xiaomi.eu sitesindeki romları yüklemek için o sitede yayınlanan mirecovery i yükleyip sorunsuz rom yüklemiştim ama yine aynı recoveryi yüklememe rağmen bu sefer olmadı malesef
Hocam mirecoveryi bildiğim kadarıyla sadece ROM ve güncelleme atabilirsin. Gapps almaz twrp felan atmaniz lazim

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mavi06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Hocam mirecoveryi bildiğim kadarıyla sadece ROM ve güncelleme atabilirsin. Gapps almaz twrp felan atmaniz lazim

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim hocam twrp linki bulamamıştım bugün buldum ve yükledim sorunsuz çalışıyor.

birde şimdi multi 5.9.17 sürümü yükledim ama çoğu yer ingilizce bu romdan mı yoksa yüklerken eksik bir şey mi yaptım acaba

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346