Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

Ercanzynk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
SamsungNote10+
Konular
35
Lsposed kullanıyor iseniz modül var bende sınırsız. Kaç aydır deniyorum sıkıntı yok
üstadım google fark eder mi modül xiaomiyi yada samsungu pixel olarak gösteriyor ya
adamlar fark eder mi
ederse siler mi silerse geri alamz mıyım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

üstadım google fark eder mi modül xiaomiyi yada samsungu pixel olarak gösteriyor ya
adamlar fark eder mi
Poco X3 NFC A10 için hala çalışıyor.
adamlar fark eder mi

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
adamlar fark eder mi
Bu konuya kimsenin cevap verebileceğini sanmıyorum

fdman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
10
adamlar fark eder mi
Verilerinizi Google'a emanet,dolayısıyla durduk yere verileriniz silinmez.Google'ın bu açığın farkında olduğunu düşünüyorum.Fakat Google bazı telefonlarda bu açığı engelleyemiyor sanırım.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Verilerinizi Google'a emanet,dolayısıyla durduk yere verileriniz silinmez.Google'ın bu açığın farkında olduğunu düşünüyorum.Fakat Google bazı telefonlarda bu açığı engelleyemiyor sanırım.
Farkedilen hesapları kapatıyor hocam. Bu yüzden AOSP romlarda bu özelliği kapatma seçeneği geldi :)
Şahsen ben riske girmeyip kapatıyorum.

fdman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Farkedilen hesapları kapatıyor hocam. Bu yüzden AOSP romlarda bu özelliği kapatma seçeneği geldi :)
Şahsen ben riske girmeyip kapatıyorum.
İlk defa sizden duydum,peki kapattıktan sonra verileri indirmeye izin vermiyor mu?

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
gerekli modül ve uygulamaları indirerek sınırsız Google Fotoğraflar yedeklemesine sahip olabilirsiniz.

Magisk sürümünüze göre v23 ve üzeri ise "LSPosed-v1.8.0-6482-zygisk-release" Eğer magisk sürümünüz v23 öncesi ise "LSPosed-v1.8.0-6482-riru-release" ve "riru-v26.1.4.release" paketlerini magisk üzerinden kurarak telefonu yeniden başlatın.
Daha sonra "pixelify_gphotos" uygulamasını kurun Lsposed uygulamasından aktif edin. Uygulamayı açın device to spoof ayarından "Pixel XL" modelini seçip
"Force Stop Google Photos" düğmesini tıklayın. Artık sınırsız yedeklemeye sahipsiniz.

whofeedisid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samed
Cihazım
iPhone 5s
Konular
3
gerekli modül ve uygulamaları indirerek sınırsız Google Fotoğraflar yedeklemesine sahip olabilirsiniz.

Magisk sürümünüze göre v23 ve üzeri ise "LSPosed-v1.8.0-6482-zygisk-release" Eğer magisk sürümünüz v23 öncesi ise "LSPosed-v1.8.0-6482-riru-release" ve "riru-v26.1.4.release" paketlerini magisk üzerinden kurarak telefonu yeniden başlatın.
Daha sonra "pixelify_gphotos" uygulamasını kurun Lsposed uygulamasından aktif edin. Uygulamayı açın device to spoof ayarından "Pixel XL" modelini seçip
"Force Stop Google Photos" düğmesini tıklayın. Artık sınırsız yedeklemeye sahipsiniz.
Mi8 Lite denedim, çalışıyor.

zngdev67

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Memur
Konular
14
Aradığımız konu bu ama rotsuz cihazlar için modlu apk tarzında bişey olsaydı keşke

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Ekleyin ekleyin, özel fotoğraf ve videolarınız başka kişilere geçer haberiniz olmaz :D

Üst Alt