Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
51
Ben 10 da kullanıyorum 11 e yükleyip olumlu sonuçlar alan oldu

Ercanzynk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
SamsungNote10+
Konular
35
Ben 10 da kullanıyorum 11 e yükleyip olumlu sonuçlar alan oldu
Üstat yükledim biraz video çekip yüledim sınırı geçmiyor fakat kamerada portre modunda (ön çekimde ) sorun var .Arka kamera ile çekince sorun yok odaklamayı başarıyla yerine getiriyor ne yapmalıyım?

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
51
Üstat yükledim biraz video çekip yüledim sınırı geçmiyor fakat kamerada portre modunda (ön çekimde ) sorun var .Arka kamera ile çekince sorun yok odaklamayı başarıyla yerine getiriyor ne yapmalıyım?
Google fotoğraflar ile cameranın bağlantısı yok üstad

Ercanzynk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
SamsungNote10+
Konular
35
üstat usgp modülü indirdim galaxy store ve samsunga bağlı uygulamalar çalışmıyor şu pixor sınırsız gösteriyor ama depolamadan yiyor işte.Keşke şu pixorun yeni günceli vs olsa

akyakali

keremyvz58

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
51
üstat usgp modülü indirdim galaxy store ve samsunga bağlı uygulamalar çalışmıyor şu pixor sınırsız gösteriyor ama depolamadan yiyor işte.Keşke şu pixorun yeni günceli vs olsa

akyakali

keremyvz58

Senin için araştırılım kardeşim bulursam yazarım buradan

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
"Halen depolama alanından yiyor" diyen arkadaşlar atladığınız bir konu var.

Bu ve diğer işlemler hesabınıza sınırsız alan tanımıyor, sadece ilgili telefondan yapılan yüklemeleri kapsıyor. Üstelik bu durum şöyle işliyor. Hesap kotanız dolana kadar yüklediğiniz herşey hesap konızdan gider, kotanız dolduktan sonra da bu işlem sayesinde yine yedeklemeye devam ediyor. Olay bu.

Diğer türlü sizin düşündüğünüz gibi olsa zaten herkes kullanır, kimse gidip alan satın almaz.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
"Halen depolama alanından yiyor" diyen arkadaşlar atladığınız bir konu var.

Bu ve diğer işlemler hesabınıza sınırsız alan tanımıyor, sadece ilgili telefondan yapılan yüklemeleri kapsıyor. Üstelik bu durum şöyle işliyor. Hesap kotanız dolana kadar yüklediğiniz herşey hesap konızdan gider, kotanız dolduktan sonra da bu işlem sayesinde yine yedeklemeye devam ediyor. Olay bu.

Diğer türlü sizin düşündüğünüz gibi olsa zaten herkes kullanır, kimse gidip alan satın almaz.
Kota dolunca da mail gibi çoğu şey iptal oluyor. Üstelik eskiden kotadan yemeden yüklüyordu.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Kota dolunca da mail gibi çoğu şey iptal oluyor. Üstelik eskiden kotadan yemeden yüklüyordu.

Hocam o durumun bu modülle ilgisi yok, google pixel cihazları da dahil genel kullanım şartlarını uzun süre önce değiştirdi, ama henüz yürürlüğe sokmamıştı, belki şuan soktuysa bilmiyorum. Artık bazı pixel cihazları bile orijinal kalitede sınırsız yükleme yapamayacak. Ancak önceki mesajımda anlattığım durum geçerli olacak şekilde bu modüller işe yarayabilir.

Ancak ikinci bir hesapla kullanılarak ana hesabın mail sorunu belki çözülebilir.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam o durumun bu modülle ilgisi yok, google pixel cihazları da dahil genel kullanım şartlarını uzun süre önce değiştirdi, ama henüz yürürlüğe sokmamıştı, belki şuan soktuysa bilmiyorum. Artık bazı pixel cihazları bile orijinal kalitede sınırsız yükleme yapamayacak. Ancak önceki mesajımda anlattığım durum geçerli olacak şekilde bu modüller işe yarayabilir.

Ancak ikinci bir hesapla kullanılarak ana hesabın mail sorunu belki çözülebilir.
Ben bayadır vazgeçtim zaten google fotoğraflardan. Yandex diske geçiş yaptım. Ama belki diğer arkadaşların işine yarayabilir tabi

fdman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Hocam Poco X3 NFC'de(Androıd 10) modülü yükledim fakat google fotoğraflarda %2 alanın kullanıldığı gözüküyor.Normal mi?Googl hesabımda 0,1 gb google fotoğraflar yer kaplıyor.Bunu nasıl engellerim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    3 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Üst Alt