Rehber Google Camera & Root Rehberi

Mehmetkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
10
NOT: Eğer gereken dosyalar eskidiyse/link kırıksa , güncel kalacaktır.

Mehmetkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Güzel bir haberim var! Artık boot imajlarını aramak zorunda değilsiniz! recovery dosyasını indirin, içindeki recovery.img imajını çıkartın ve fastboot boot recovery.img yazın, ardından şifreleme sorusunu es geçip en son çıkan magisk sürümünü kurun!

ihsahin63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
"recovery dosyasını indirin, içindeki recovery.img imajını çıkartın ve fastboot boot recovery.img yazın, " bunu bulamadım yardımcı olur musunuz bir de magisk nasıl kurulur anlatılan bir yer var mı

Mehmetkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
10
"recovery dosyasını indirin, içindeki recovery.img imajını çıkartın ve fastboot boot recovery.img yazın, " bunu bulamadım yardımcı olur musunuz bir de magisk nasıl kurulur anlatılan bir yer var mı
orayı yapmanıza gerek yok, bir tık daha iyi bilenler için sayılır orası.

malim4a1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mali
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
Şuan herşeyi tam çözdüm ancak google camerayı indirdiğimde sürekli durduruluyor
nasıl çözdünüz? fastboot oem devices yazdığımda waiting for devices diyip kalıyor . telefonun ekranı da pil şarj simgesine dönüyor bir süre sonra...

malim4a1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mali
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
En son "fastboot oem lock" dan sonra rebootu almadıtelefon sıfırlandı. ses kısma tuşunu bırakmamıştım halbuki!

malim4a1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mali
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
ses tuşunda bir tutukluk oldu sanırım. işlemleri en baştan tekrar yaptım reset atmadı. burada verilen apk var 3 tane. yükledim ama pek iyi çekiyor gibi gelmedi. başka stabil kamera apksı olan var mı?

ayrıca adb yi görmeyenler için başka pcde denemesini öneririrm. ben pcyi değiştirince düzeldi.

Albay128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
ADB'yi PC'nize kurun, tüm sorulara "y" deyin. bu adımdan sonrası olmuyor cmd penceresinde iken fastboot modunda telefon elim sürekli kapa tusunda ve '
fastboot oem unlock ' kodunu girince cmd den waitig for dvice yazıyor ve oylece bekliyor. nerde hatta yapıyorum?

Albay128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Şuan herşeyi tam çözdüm ancak google camerayı indirdiğimde sürekli durduruluyor
bende de ayni sorunlar car. nasil herseyi cozdun? aciklayabilir misin? fastboot oem unlock da kaldim ben. waiting devices kaliyor cmd komutunda. yardimci olabilir misin?

Albay128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Ya abiler ben fastboot devices yazıyorum veya fastboot oem unlock ilk aşamada takılı kalıyorum. Pc telefonu görmüyor. Driverlerı tekrar kurdum. Sürücü imzalamasını kapattım. Sonra tekrar driverlerı kurdum. Driverları güncelledim. 10dan fazla denedim. Pdanet+ indirdim usb tethering için gene birşey değişmedi. Nasıl düzelte bilirim acil lazım

sa. dostum bende de sendeki gibi sorunlar var . usb hata ayiklama oem kilidi acik usb driver yuklu ama cmd komutunda waiting devices te kalyor

Üst Alt