Rom Globalden Endonezya roma geçiş

hasanali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HASAN ALİ
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Hali hazırda redmi note 10 pro kullanıyorum. Global rom yüklü Endonezya roma geçmek istiyorum. Bootloader kilidini açacağım cuma günü. Nasıl yapabilirim. Twrp ile mi fastboot ile mi kurmam lazım. Önceden note 9 pro vardı onu yapmıştım bunu hiç bilmiyorum. Modem dosyası flaşlamak gerekiyormuş. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Mi Fastboot ile romu yüklemek daha basit, birçok anlatım forumda mevcut twrp ile uğraşmaya gerek yok. Cihaza imei sonradan atıldıysa modem flashlamak gerekiyor. Orjinal kayıtlı cihazsa onada gerek yok.

hasanali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HASAN ALİ
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Mi Fastboot ile romu yüklemek daha basit, birçok anlatım forumda mevcut twrp ile uğraşmaya gerek yok. Cihaza imei sonradan atıldıysa modem flashlamak gerekiyor. Orjinal kayıtlı cihazsa onada gerek yok.
Cihaza IMEInin sonradan atıldığını nasıl anlarım çift IMEI atılmış 353 ile başlıyor. Direnç kayıtlı dedi aldığım yer. Birde link atar mısın fastboot ile yükleme işlemini. Ben globalden Endonezyaya geçeceğim için yapmam gereken ekstra işlem varmı direkt fastboota alıp flaşlıcam mı ayrıca modem dosyasını nereden bulacağım ve nasıl yükleyeceğim

kian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
11T Pro
Konular
1
Endonezya rom pek bişe yok ustam ya bi arama rehber ve mesajlaşma uygulamarı değişiyor. eksta bi klavye var başkada bişe yok

hasanali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HASAN ALİ
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam cihazınız dirençli imiş modem dosyası yüklemenize gerek yok. İstediğiniz romu (endonezya) indirip direkt olarak mi flash üzerinden flashlayabilirsiniz.

hasanali0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HASAN ALİ
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Hocam cihazınız dirençli imiş modem dosyası yüklemenize gerek yok. İstediğiniz romu (endonezya) indirip direkt olarak mi flash üzerinden flashlayabilirsiniz.
Çok teşekkürler bende twrp ile uğraşmak istemiyordum. Direkt fastboot moda alıp Endonezya romunu flaşlıyorum başka bi işlem yok. Globalden geçeceğim için yapmam gereken bişey var mı

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Ben global romdan endonezya roma geçtiğimde vowifi gelmiyor volte geliyor ama global romda vowifi çalışıyor arama uygulamasından kodları girip açıyorum endonezyada çalışmıyor acaba neden olabilir f2 pro cihaz

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Ben global romdan endonezya roma geçtiğimde vowifi gelmiyor volte geliyor ama global romda vowifi çalışıyor arama uygulamasından kodları girip açıyorum endonezyada çalışmıyor acaba neden olabilir f2 pro cihaz
Endonezya romlarda wowifi çalışmıyor hocam

Üst Alt