Rehber Global Temalar Uygulamasına Geçiş

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Temalar uygulamasını kaldırmanız gerekmiyor hocam, sai ile root yetkisi vererek kurabilirsiniz.. Paylaşımınız için teşekkürler, ellerinize sağlık.

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Temalar uygulamasını kaldırmanız gerekmiyor hocam, sai ile root yetkisi vererek kurabilirsiniz.. Paylaşımınız için teşekkürler, ellerinize sağlık.
Sürüm olarak global olanınki daha düşük olduğu için downgrade olarak görüp kabul etmiyordu bende, ondan kaldırmak zorunda kaldım hocam. Teşekkürler.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir EU Rom'un Çince temalarında çok sıkılmıştım. MTZ olarak farklı temalar yüklüyor olsak bile bu uğraş verici işlemi sadece tema değiştirmek için yapmak işkence gibi geliyordu. Temalar uygulamasının Global versiyonuna nihayet geçiş yaptım ve sorunsuz çalıştırdım.
Adımlar şu şekilde(Root) gerekiyor.

1) App Remover (need root) uygulamasını indiriyoruz.
2) Temalar uygulamamızı gerekli izinleri vererek kaldırıyoruz.
3) Temalar Global 1.6.3.11 i apk olarak indiriyoruz.
4)SAI veya ADB üzerinden apk dosyasını kuruyoruz. Ben ADB üzerinden kurdum ama SAI'de de sıkıntı çıkarmayacaktır.

-Not: Değişik sürümlerde sorun çıkartıyor o yüzden belirttiğim sürümü indirmenizde fayda var. Temayı indirdikten sonra uygula diyince anasayfaya atıyor ama uyguluyor.
-Mi-Globe 12.0.2'de denenmiştir.
Elinize sağlık hocam, mevcut rehbere ek olmuş.

altuntepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir EU Rom'un Çince temalarında çok sıkılmıştım. MTZ olarak farklı temalar yüklüyor olsak bile bu uğraş verici işlemi sadece tema değiştirmek için yapmak işkence gibi geliyordu. Temalar uygulamasının Global versiyonuna nihayet geçiş yaptım ve sorunsuz çalıştırdım.
Adımlar şu şekilde(Root) gerekiyor.

1) App Remover (need root) uygulamasını indiriyoruz.
2) Temalar uygulamamızı gerekli izinleri vererek kaldırıyoruz.
3) Temalar Global 1.6.3.11 i apk olarak indiriyoruz.
4)SAI veya ADB üzerinden apk dosyasını kuruyoruz. Ben ADB üzerinden kurdum ama SAI'de de sıkıntı çıkarmayacaktır.

-Not: Değişik sürümlerde sorun çıkartıyor o yüzden belirttiğim sürümü indirmenizde fayda var. Temayı indirdikten sonra uygula diyince anasayfaya atıyor ama uyguluyor.
-Mi-Globe 12.0.2'de denenmiştir.
Teşekkürler deneyelim bakalım

Üst Alt