Yardım Global sürüm yükleme sorunu lütfen brick demeyin

MSCRoMuLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar merhaba;

360 saat bekledim ve unlock yaptım cihazımı. sitedeki roomu ve adımlara göre global room yükledim.

Tek sorun flashı hemen başlattıktan sonra clear all and lock'u clear all a çevirdim. Success dedikten sonra telefonu yeniden başlattığımda,

This MIUI versiyon can't be installed on this device. diyor. Ne yapabilirim. İnşllah telefonum brick olup kilitli kalmamıştır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada yeniden aynı işlemi yapmaya çalıştığımda Erase boot error diye uyarı veriyor:(

Bu arada yeniden aynı işlemi yapmaya çalıştığımda Erase boot error diye uyarı veriyor:(

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
ben migrostan aldım ritzy garantili acaba göndersem bir işe yarar mı

Oyla:

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
ben migrostan aldım ritzy garantili acaba göndersem bir işe yarar mı
Bilmiyorum ama ilk orayla iletişime geç garanti kapsamına girmiyor ücretli yaptır ben yurt dışından aldım o yüzden gönderiyorum.

Oyla:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bilmiyorum ama ilk orayla iletişime geç garanti kapsamına girmiyor ücretli yaptır ben yurt dışından aldım o yüzden gönderiyorum.
göndereceğim bakalım ne olacak sonuç ama bayramda telefonsuz kalmak çok kötü oldu :(

Oyla:

ulashoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
3
Arkadaşlar merhaba;

360 saat bekledim ve unlock yaptım cihazımı. sitedeki roomu ve adımlara göre global room yükledim.

Tek sorun flashı hemen başlattıktan sonra clear all and lock'u clear all a çevirdim. Success dedikten sonra telefonu yeniden başlattığımda,

This MIUI versiyon can't be installed on this device. diyor. Ne yapabilirim. İnşllah telefonum brick olup kilitli kalmamıştır.

arkadaşlar nasıl oldu anlamadım. formlarımı eksik okudum bilmiyorum baya 15 gündür okuyorum ama şöyle birşey oldu:
umutsuzlukla çine giden birini aramaya çalışırken; ya ben şu bootloader unlocku yeniden yapayım belki kilidi açarda yeni room kurarım diye aklıma geldi.
unlocka girdim. tekrar kilidi aç dedim. işlem başarıyla tamamlandı ve global room yüklü bir şekilde telefonum açıldı.

ne oldu nasıl oldu hiçbirşey anlamadım ben bu işten ama telefonum çöp olmaktan kurtuldu.

Bende aynen bu şekilde çözdüm. Rom yükledikten sonra unlock yaptım ve o hatadan kurtuldum sonrasında global rom yüklü olarak açıldı.

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Cihazı açıp global yukledikten sonra kilitlemek sanırım hata verdiriyor. Sırf bu yüzden bende kilitlemekten vazgeçtim.

Oyla:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Arkadaşlar telefon fastboota falan giriyor ama flashlama işlemini yapamadığım için rom yükleyemiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bayramda telefonsuz kalmak istemiyorum

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
bu arka kapağı açıp kısa devre tarzı bir işlem yapıyorlardı zenex hocam felan iyi bilir ama o tarz bir işlem kurtarmaz mı acaba

Oyla:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Valla garantiye götüreceğim bu gidişle aslında kendim yapsam çok daha güzel olacak ama telefonun sağını solunu açmam

Oyla:

MSCRoMuLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar telefon fastboota falan giriyor ama flashlama işlemini yapamadığım için rom yükleyemiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bayramda telefonsuz kalmak istemiyorum
Merhabalar kusura bakmayın bayramda giremedim foruma. Ben sorunu şu şekilde çözdüm hocam. Telefonum hiçbir şekilde açılmıyordu, sadece flashboot moda giriyordu. Bende flashboot moda alıp telefonu tekrar unlock yaptım. Ve telefon kendiliğinden açıldı. Sizde forumdan mi unlock u indirip telefonu unlock yapın. Daha önce unlock yapılmış olması önemli değil yapıp deneyin. Eğer olursa ya açılır yada yeni bir rom yükleyip kurtarırsınız cihazınızı.

Oyla:
Üst Alt