Yardım Global sürüm yükleme sorunu lütfen brick demeyin

MSCRoMuLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar merhaba;

360 saat bekledim ve unlock yaptım cihazımı. sitedeki roomu ve adımlara göre global room yükledim.

Tek sorun flashı hemen başlattıktan sonra clear all and lock'u clear all a çevirdim. Success dedikten sonra telefonu yeniden başlattığımda,

This MIUI versiyon can't be installed on this device. diyor. Ne yapabilirim. İnşllah telefonum brick olup kilitli kalmamıştır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada yeniden aynı işlemi yapmaya çalıştığımda Erase boot error diye uyarı veriyor:(

Bu arada yeniden aynı işlemi yapmaya çalıştığımda Erase boot error diye uyarı veriyor:(

MSCRoMuLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Oyla:

MSCRoMuLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
arkadaşlar nasıl oldu anlamadım. formlarımı eksik okudum bilmiyorum baya 15 gündür okuyorum ama şöyle birşey oldu:
umutsuzlukla çine giden birini aramaya çalışırken; ya ben şu bootloader unlocku yeniden yapayım belki kilidi açarda yeni room kurarım diye aklıma geldi.
unlocka girdim. tekrar kilidi aç dedim. işlem başarıyla tamamlandı ve global room yüklü bir şekilde telefonum açıldı.

ne oldu nasıl oldu hiçbirşey anlamadım ben bu işten ama telefonum çöp olmaktan kurtuldu.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
arkadaşlar nasıl oldu anlamadım. formlarımı eksik okudum bilmiyorum baya 15 gündür okuyorum ama şöyle birşey oldu:
umutsuzlukla çine giden birini aramaya çalışırken; ya ben şu bootloader unlocku yeniden yapayım belki kilidi açarda yeni room kurarım diye aklıma geldi.
unlocka girdim. tekrar kilidi aç dedim. işlem başarıyla tamamlandı ve global room yüklü bir şekilde telefonum açıldı.

ne oldu nasıl oldu hiçbirşey anlamadım ben bu işten ama telefonum çöp olmaktan kurtuldu.
bir çok kişiye ilaç olabilir :) tekrar geçmiş olsun.

Oyla:

MSCRoMuLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Çok teşekkür ederim rahatladım

bir çok kişiye ilaç olabilir :) tekrar geçmiş olsun.

Evet bende onun için hemen paylaşmak istedim. Clear all and lock. Ayarını bir çok kez okuyup dikkat edeceğim dememe rağmen o kadar küçük ve gereksiz bir yerde ki tesadüfen işlemi başlattıktan sonra gördüm. Eminim bir çok mağdur vardır. İnşallah o arkadaşların da sorunu çözülür

Oyla:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
şuanda aynı hatayı bende yaptım fakat yapamıyorum yardımcı olur musunuz

ayrıca ben cihazı migrostan aldığım için zaten cihazın kilidi zaten açıktı

Oyla:

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
Aynı sıkıntıyı bende yaşadım 2 ay önce tek çaresi yetkili bi hesap bulup edl den china rom yüklemek yetkili hesap satanlar varmış bende satın alıcaktım araştırdım denk gelmedim Xiaomi ye mail attım ücretli bir şekilde çine servise göndericem adres bilgisi için mail bekliyorum telefonu gelincede satıcam ilk ve sondu Xiaomi benim için bitti herneyse sizde mail atabilirsiniz tek çaresi bu başkası yok yaparım getir telefonu falan filan sakın inanmayın telefonuncunun kralına götürdüm İzmirde Namık ustaya hiç bir şekilde en ufak bir açık yok hiç vakit kaybetmeyin mail atın gönderin çine

Oyla:
Üst Alt