Soru Global Stabil'den nasıl EU Beta'ya geçebilirim?

meminkurucu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
3
Herkese merhaba. Bende Redmi Note 7 var. EU Beta'ya geçmek istiyorum. TWRP ve Magisk yüklü. Global Stabil'den nasıl EU Beta'ya geçebilirim?

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Herkese merhaba. Bende Redmi Note 7 var. EU Beta'ya geçmek istiyorum. TWRP ve Magisk yüklü. Global Stabil'den nasıl EU Beta'ya geçebilirim?
Merhaba hocam,twrp den dalvik art cache,cache,system ve data yı wipe yapıp eu betayı installden kurmanız yeterli.Tabi önce yedek alıp sonra bu işlemleri yapın.

Oyla:

oguzkarael

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi 9T
Meslek
MUHASEBE
Konular
18
cohci52 hocam ben max2 den beri takip ediyorum sizi şuan mi9t den yazıyorum benim bir sorunum var siz çözüm bulursunuz..
Hocam global kararlı yüklü ben twrp yükledim Globe romu telefonun hafızasına atıyorum açıyorum twrp yi attığım romu göremiyorum bu 1. Sorun 2. Sorun masaüstünde ki rom dosyasını telefonun hafızasına atamıyorum hatta veriyor sinir oluyorum bir türlü çözemedim..

Max 2 de Globe rom kullanıyorum her hafta da güncelleştirme yapıyorum ama şimdi bu telefona olmuyor

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
cohci52 hocam ben max2 den beri takip ediyorum sizi şuan mi9t den yazıyorum benim bir sorunum var siz çözüm bulursunuz..
Hocam global kararlı yüklü ben twrp yükledim Globe romu telefonun hafızasına atıyorum açıyorum twrp yi attığım romu göremiyorum bu 1. Sorun 2. Sorun masaüstünde ki rom dosyasını telefonun hafızasına atamıyorum hatta veriyor sinir oluyorum bir türlü çözemedim..

Max 2 de Globe rom kullanıyorum her hafta da güncelleştirme yapıyorum ama şimdi bu telefona olmuyor
Hayırlı olsun hocam cihazınız.Teşekkür ederim.
Romu tam olarak indirdiğinizden emin olduktan sonra.
1.Romu atıp hemen cihazın bağlantısını PC den kesmeyin hocam,yüklediğiniz twrp den de olabilir yeni cihazlar biraz sıkıntılı bu durumlarda.
2.Usb hata ayıklamayı aktif edin cihazdan.
Ben yine cihazla alakalı bir araştırma yaparım sizde deneyip geri dönüş yapın ki çözüm bulmaya çalışalım.

Oyla:

oguzkarael

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi 9T
Meslek
MUHASEBE
Konular
18
Hayırlı olsun hocam cihazınız.Teşekkür ederim.
Romu tam olarak indirdiğinizden emin olduktan sonra.
1.Romu atıp hemen cihazın bağlantısını PC den kesmeyin hocam,yüklediğiniz twrp den de olabilir yeni cihazlar biraz sıkıntılı bu durumlarda.
2.Usb hata ayıklamayı aktif edin cihazdan.
Ben yine cihazla alakalı bir araştırma yaparım sizde deneyip geri dönüş yapın ki çözüm bulmaya çalışalım.
Teşekkürler hocam sağolun varolun
Dediklerinizi yaptım daha önceden malesef telefona mi flaşla rom atıp dönüş yapıyorum..
Dediğiniz gibi twrp sorunlu zannedersem Max 2 de sürekli rom atıyorum hiç bir sorun yok..uyumlu twrp yüklemek gerekiyor gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde global kararlı dan direk eu Roma geçmek doğru mu?
Global kararlı dan global betaya mı geçmek doğru olur ?

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Dediklerinizi yaptım daha önceden malesef telefona mi flaşla rom atıp dönüş yapıyorum..
Dediğiniz gibi twrp sorunlu zannedersem Max 2 de sürekli rom atıyorum hiç bir sorun yok..uyumlu twrp yüklemek gerekiyor gibi

Teşekkür ederim hocam sizde sağolun.
Max 2 deki kolaylık olsa keşke yeni cihazlarda :)
Direk eu betaya geçin bence hocam.Batarya ve bildirim açısından sıkıntınız yoksa kalabilirsiniz de.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141

Eu adamdır hocam yalnız dikkat yükleyince bağımlılık yapıyor birakamazsiniz

Oyla:
Üst Alt