Soru Global Stabil'den nasıl EU Beta'ya geçebilirim?

meminkurucu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
3
Herkese merhaba. Bende Redmi Note 7 var. EU Beta'ya geçmek istiyorum. TWRP ve Magisk yüklü. Global Stabil'den nasıl EU Beta'ya geçebilirim?

DeathFire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Global ile EU farkı nedir? Telefonu yeni aldım forumda da yeniyim anlaşıldığı üzere :D

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Global ile EU farkı nedir? Telefonu yeni aldım forumda da yeniyim anlaşıldığı üzere :D
Çok fark var hocam gerçekten. Ben de sizin sorduğunuz soruyu sormuştum. Anlatılmaz yaşanır dediler. Gerçekten de öyle. Özelleştirmesi var, uygulama kasasında adımsayar var. Döngülü duvar kağıdı var. 3. Parti temaları destekliyor. Global gibi bug ve hatalarla dolu değil. Saçmalıklar olmuyor. Herkesten önce miui11 kullanıyorsunuz. Daha sayamadığım çok özellik var eu roma geçerseniz 2 ay kullanırsanız anlarsınız ne demek istediğimi. Cidden, anlatılmaz yaşanır.

Oyla:

DeathFire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Çok fark var hocam gerçekten. Ben de sizin sorduğunuz soruyu sormuştum. Anlatılmaz yaşanır dediler. Gerçekten de öyle. Özelleştirmesi var, uygulama kasasında adımsayar var. Döngülü duvar kağıdı var. 3. Parti temaları destekliyor. Global gibi bug ve hatalarla dolu değil. Saçmalıklar olmuyor. Herkesten önce miui11 kullanıyorsunuz. Daha sayamadığım çok özellik var eu roma geçerseniz 2 ay kullanırsanız anlarsınız ne demek istediğimi. Cidden, anlatılmaz yaşanır.

O zaman telefon elime ulaşsın birkaç ay sonra root atıp ben de kullanayım.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
O zaman telefon elime ulaşsın birkaç ay sonra root atıp ben de kullanayım.
Cihaz delta garantili değilse garanti dışı kalacaktır haberiniz olsun hocam. Ayrıca forumdaki adımları çok dikkatli bir biçimde uygulamanız gerekiyor. Aksi takdirde kötü sonuçlar oluşabilir. Telefon brick olabilir. İlk yapışta korkulu ve riskli olur ama bir kere öğrenince gerisi basit olur.

Oyla:
Üst Alt