Global roma dönme

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
Herkese selam. Bootloader açıp TWRP kurdum. ardından CM13 yükledim. Daha sonradan sıkıntı yaşamamak için geri dönmek istesem dönebilir miyim diyip geri dönmeye çalıştım fakat yapamadım. Fastboot girebiliyorum, twrp girebiliyorum fakat global rom bir türlü kuramadım.

linkinden SD için olan global romu indirdim fakat yükleyemedim. Rehber aradım forumda fakat bootloader olmadan yükleme dışında bir şey bulamadım. yardımcı olur musunuz ?

edit : işlemler şu linktekilerle birebir aynıymış tek farkı bootloader kilidim açık olduğundan EDL ye geçmeden fastboot ekranında bu işlemi gerçekleştirebiliyor olmam :)

linkteki rom MIUI 7 çıktı fakat 8 olsaydı güncelleme beklemeseydik iyiydi :)

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Herkese selam. Bootloader açıp TWRP kurdum. ardından CM13 yükledim. Daha sonradan sıkıntı yaşamamak için geri dönmek istesem dönebilir miyim diyip geri dönmeye çalıştım fakat yapamadım. Fastboot girebiliyorum, twrp girebiliyorum fakat global rom bir türlü kuramadım.

linkinden SD için olan global romu indirdim fakat yükleyemedim. Rehber aradım forumda fakat bootloader olmadan yükleme dışında bir şey bulamadım. yardımcı olur musunuz ?
Bootloader kilidi kaldırmadan global rom kurma konusundaki anlatımı aynı şekilde uygulayınız.

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
ilk mesaj düzenlendi. teşekkür ederim Zenex