Haber Global olmayan cihazlar sorun büyük!

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
Rom un global olup olmadığını nasıl anlıyoruz

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
Acaba xiaominin ülkesini sevdiği kadar vestel kendi ülkesini seviyor mu? Xiaomi cihazlarına o kadar vergi ve ithalatçı karı eklenmesine rağmen bir vestel fiyatına yetişemiyor.

uysaltarik2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
mi 6
Konular
0
Merhaba, 2017 den beri mi6 kullanıyorum, cihaz kutusunda global etiketi var, bl kapalı ve miui10 son sürüm yüklü, fakat ilk sayfadaki kontrol sitesine girip imeileri denediğimde global değil cevabını alıyorum, bu normal mi, cihazın kesinlikle global olduğuna eminim, sonradan imei atılmış bir cihaz da değil.

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
Acaba xiaominin ülkesini sevdiği kadar vestel kendi ülkesini seviyor mu? Xiaomi cihazlarına o kadar vergi ve ithalatçı karı eklenmesine rağmen bir vestel fiyatına yetişemiyor.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Sene 2017 ukrayna da coveram 5/5 tansiyon ilacı 4 tl bizim paramızla. 2017 türkiyede coveram 5/5 tansiyon ilacı fiyatı 30 tl. 4 tl ye satan adam da kazanıyor , 30 tl ye satanı düşünün. Biraz ters bir örnek oldu ama xiaomide başarılı oluşu böyle bişi. Teknolojiyi sevenleri ile buluşturmak için oldukça uyguna sunuyor. Ama son dönemde gözü açıldı ve kötüye doğru gidiş başlayacak. Sadece başarısız bir modele veya kullanıcıların birden ondan vazgeçmesine bağlı pamuk ipliğinde...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Rom un global olup olmadığını nasıl anlıyoruz

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yukarıda da yazdığım gibi Sıkça Sorulan Sorular konusuna bakabilirsiniz.
chatin_62 hocam şimdi çin cihaz geldi bl kilit açıldı global sürümü yüklicezmi konu başlığında önce sorun var sonra yok dendi öylece kaldım.aydınlatıcı bir bilgi varmıdır.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Net ve kesin bir bilgim yok. Bildiğim şey, Çin cihazlarına Global, global cihazlara ise Çin romu yüklenemeyecek. Şu anda yüklenebiliyor ve size uyarı mesajları veriyor. Verilen mesaj yukarıdaki mesajlarda paylaşılmıştı.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sene 2017 ukrayna da coveram 5/5 tansiyon ilacı 4 tl bizim paramızla. 2017 türkiyede coveram 5/5 tansiyon ilacı fiyatı 30 tl. 4 tl ye satan adam da kazanıyor , 30 tl ye satanı düşünün. Biraz ters bir örnek oldu ama xiaomide başarılı oluşu böyle bişi. Teknolojiyi sevenleri ile buluşturmak için oldukça uyguna sunuyor. Ama son dönemde gözü açıldı ve kötüye doğru gidiş başlayacak. Sadece başarısız bir modele veya kullanıcıların birden ondan vazgeçmesine bağlı pamuk ipliğinde...
Samsung da öyle başlamıştı... Xiaomi de aynı yolda ilerliyor... Mi Max 2 ile cihaz geberene kadar devam ederim, tabi önce ben gitmezsem, ondan sonra da durum değerlendirmesi yaparım

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Samsung da öyle başlamıştı... Xiaomi de aynı yolda ilerliyor... Mi Max 2 ile cihaz geberene kadar devam ederim, tabi önce ben gitmezsem, ondan sonra da durum değerlendirmesi yaparım

Skorpi hocam Allah sağlıklı uzun ömürler versin. Türkiyede saçın beyazladı ya da döküldü hemen yaşlılık diyorlar. Yurt dışında adam 70'i geçmiş ben daha yeni başladım diyor. :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam Allah sağlıklı uzun ömürler versin. Türkiyede saçın beyazladı ya da döküldü hemen yaşlılık diyorlar. Yurt dışında adam 70'i geçmiş ben daha yeni başladım diyor. :)
Aminn, cümlemize inşallah.... Hocam onlar farklı, biz farklıyız, üstelik siz beni gördünüz, bastonla zor duruyorum ayakta ve bir ayak çukurda

indiana79

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Benimle dalga geçtiğinizi düşünmeye başladım nedense. Bilgi hırsızlığı ile ilgili milyonlarca makale bulabilirsiniz internette diyorum siz ne yazıyorsunuz.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bilgi hırsızlığı olayını tabiki biliyorum ama bunun romla alakası ne onu sordum.

Üst Alt