Soru Global Developer Rom Hakkında

odmrtrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Merhabalar, imei atılmış global rom bi edmi note 8 pro'ya sahibim. IMEI atıldığı için de bootloaderi açamıyorum. Developer sürümde bootloader açılabilir diye düşündüğümden global developer rom arıyorum. Nereden bulabileceğimi bilen var mı acaba ?

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Aman hocam bence hic elleme. Note 8 pro da hele de imei atildiysa telefonun komple brick olabilir. İmeisi degistirilen note 8 prolarda mi hesabindan cikis ve tekrar giris maalesef sorun. Telefon imei dgistigi icin mi hesabinda algilayamiyor. Rom atip bl acicam derken cihazi alma eline

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

odmrtrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Sorunu çözerseniz yorum yapın lütfen.
Hocam denedim ama giriş yapamadım hesaba, yarın tekrar denicem. Olmazsa uğraşmıcam daha.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aman hocam bence hic elleme. Note 8 pro da hele de imei atildiysa telefonun komple brick olabilir. İmeisi degistirilen note 8 prolarda mi hesabindan cikis ve tekrar giris maalesef sorun. Telefon imei dgistigi icin mi hesabinda algilayamiyor. Rom atip bl acicam derken cihazi alma eline

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haklısın hocam hiç dokunmamak en iyisi gibi zaten host dosyasını değiştirmek için bl kilidini açmak istiyodum ama yapcak bişey yok artık.

Oyla:
Üst Alt