Soru Global Developer Rom Hakkında

odmrtrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Merhabalar, imei atılmış global rom bi edmi note 8 pro'ya sahibim. IMEI atıldığı için de bootloaderi açamıyorum. Developer sürümde bootloader açılabilir diye düşündüğümden global developer rom arıyorum. Nereden bulabileceğimi bilen var mı acaba ?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar, imei atılmış global rom bi edmi note 8 pro'ya sahibim. IMEI atıldığı için de bootloaderi açamıyorum. Developer sürümde bootloader açılabilir diye düşündüğümden global developer rom arıyorum. Nereden bulabileceğimi bilen var mı acaba ?
Bildiğim kadarı ile global devoloper rom artık geliştirilmiyor.

Oyla:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
İmei işlemi yapıldıysa bl kilidi açık olması lazım

Oyla:

odmrtrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Yorumlarınız için teşekkür ederim, ancak imei işlemi yapılmış olmasına rağmen kapalı gözüküyor bootloader kilidi. Ayrıca kilit açmak için izin istediğimde "HATA KODU = 10000" şeklinde bir hata veriyor. Global rom dışında bir öneriniz var mı peki ? XiaomiFlashTool v2 yi denedim, izin olmadığı için onunla da işlem yapamadım. Yani kısacası izin istemeden kilit açabileceğim bir yöntem arıyorum.

Oyla:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Yorumlarınız için teşekkür ederim, ancak imei işlemi yapılmış olmasına rağmen kapalı gözüküyor bootloader kilidi. Ayrıca kilit açmak için izin istediğimde "HATA KODU = 10000" şeklinde bir hata veriyor. Global rom dışında bir öneriniz var mı peki ? XiaomiFlashTool v2 yi denedim, izin olmadığı için onunla da işlem yapamadım. Yani kısacası izin istemeden kilit açabileceğim bir yöntem arıyorum.
Hocam mi hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapıp dener misiniz

Oyla:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Hocam onu da denedim, hem mail hesabıyla hem de telefon numarası hesabıyla denedim, sürekli 10000 Hata Kodunu döndürüyor.
Hocam ufak bir araştırma yaptım bu hatayı daha önce mi hesabı eklenen cihazlarda yapıyormuş
Yani ilk eklenen mi hesabı lazım size

Oyla:

ahmedo38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
33
Hocam onu da denedim, hem mail hesabıyla hem de telefon numarası hesabıyla denedim, sürekli 10000 Hata Kodunu döndürüyor.

Bu siteden istediğin romu indirip miflash ile flasla usta

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt