Global Beta + Pil Performansı Mi 5s

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Selamün aleyküm abilerim kardeşlerim bu hafta mi 5s global betaya güncelleme gelmedi cidden üvey evlat gibi hissediyorum+ pil sureleriniz mi 5s te nasıl kullananlar için hızlı mı gidiyor gibime geldi arkadaşın J7 2016 samsung model telefonu var açıyoruz aynı oyunu abi islemcim daha güçlü evet ama %3 onun gidiyorsa benim %10 gidiyor yazılımın etkisi olduğunu düşünüyorum varmı üstadlar aciklayacak abimiz. Pil dolumu %90 dan sonra düşük voltaj ile dolum yapıyor fakat yüksek voltaj ile harcama yapıyor 100-80 civarı bunun sebebi nedir?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Özellikle miui9 romlarda geç şarj olma ve aşırı pil tüketimi söz konusu. Birçok romu denedim ama pil konusunda miui8 kararlıdan daha iyisini bulamadım.Şimdi karnel değiştirdim,doze v5 ve greenify yükledim bakalım değişen bir şey olacak mı?

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Özellikle miui9 romlarda geç şarj olma ve aşırı pil tüketimi söz konusu. Birçok romu denedim ama pil konusunda miui8 kararlıdan daha iyisini bulamadım.Şimdi karnel değiştirdim,doze v5 ve greenify yükledim bakalım değişen bir şey olacak mı?
hangi karneli kullanıyorsun?

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Haberlerini bekliyorum hocam

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Miui 9da 7 saate yakın ekran süresi alıyorum. 8deyken 5 saati zor görüyordum 9dan daha çok memnunum. Gerek hız gerekse pil yönünden.

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Miui 9da 7 saate yakın ekran süresi alıyorum. 8deyken 5 saati zor görüyordum 9dan daha çok memnunum. Gerek hız gerekse pil yönünden.
Mi5s ve 7 saat ekran süresi! Hangi romu kullanıyorsunuz ve bekleme süreniz nedir?

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Mi5s ve 7 saat ekran süresi! Hangi romu kullanıyorsunuz ve bekleme süreniz nedir?
Miui.eu beta 7.9.21 yüklü şuan. Bir kez yükledim güncellemeleri yapmadım :D Bekleme modunu diyorsanız hiç düzenli kontrol etmedim ekran süresi doğru bilgi veriyor diye.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Miui.eu beta 7.9.21 yüklü şuan. Bir kez yükledim güncellemeleri yapmadım :D Bekleme modunu diyorsanız hiç düzenli kontrol etmedim ekran süresi doğru bilgi veriyor diye.
Eu için unlock lazım sadece değil mi ? Daha sonra flashlamak? MiFlash 2016 versiyonu bende çalışmıyor telefonu görmüyor karşılaşan var mı bu arada

Üst Alt