Soru Ghostscreen

karaura

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
red mi not 6 pr
Konular
5
Redmi note 6 proda ilk defa ghostscreen olmaya başladı hemde bir kaç dakika kalıyor.Başkasındada oldu mu merak ediyorum

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam üslup meselesi değil bu cihazın ucuz olmasıyla ilgili de değil,cihazda zaten sorunları önceden bilindik bir panel kullanmışlar suç bizde değil zaten cihazı nasıl kullanacağımiz bizim insiyatifimizde(root filan olayları hariç) yani ekran ışığını full de açarım saatlerce pugb de oynarım kaç yıllık tablette yaptıklarımi burda yapamiyacaksam ne anlami kaldı tamam çok dikkatli kullanan kadar temiz olmasını beklemem ama bu kadar berbat birşeyi de elimize itelemese iyi olurdu zaten kronik bir problem ben tek yaşamıyorum emsal dava çok batan firma çok Xiaomi bin koltuğu da çok sağlam değil gidip LG panllerine satarsa olacağı buldu o panel anakart vs... Kurlumlari onlara yaramadı ama Xiaomi gidip onları kullanıyor bunun ucuzlukla ilgisi yok bu bir aptallık.
Hocam ben üslübunuza biraz daha dikkat edin derken sorununuz için demedim yorumda yazdığınız lan ve lanet kelimeleriniz için dedim.

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Hocam ben üslübunuza biraz daha dikkat edin derken sorununuz için demedim yorumda yazdığınız lan ve lanet kelimeleriniz için dedim.
Hocam mesajlarımı siz mi değiştirdiniz böyle bir yetki var mı formda tabi ki üslubuna dikkat etmeliydim uyarınız için teşekkürler ama insanın başına da böyle böyle ucuz bir hata gelince de sinirlenmiyor değil

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam mesajlarımı siz mi değiştirdiniz böyle bir yetki var mı formda tabi ki üslubuna dikkat etmeliydim uyarınız için teşekkürler ama insanın başına da böyle böyle ucuz bir hata gelince de sinirlenmiyor değil
Evet hocam düzenledim, aşağıdaki resimde işaretli yerden düzenle ye tıklayıp sizde düzeltebilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt