Yardım Ghost touch problemi yaşıyorum

• Konbuyu başlatan Ali07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 32
  • Görüntüleme 5K

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Cihazı alalı 6 ay oldu 2 haftadır ghost touch problemi yaşıyorum çok can sıkıcı bir durum ne yapabilirim.Her zaman yapmıyor arada sırada yapıyor.

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhaba. Cihazınızla ilgili gelişme varmı? Benim telefonumda garip gelsede 2 günde bir yapıyor. Bir gün hiç bir sıkıntı yokken ertesi gün sabah bi süre yapıyor sonrasında sıkıntı kalmıyor ve gün içinde tekrarlamıyor. 2 günde bir yalnızca sabah bir kaç kez sorunu tekrarlaması tırlattıracak bana. Sorun var ise gün boyu ara ara da olsa kendini belli etmeli ama yok. Sıkıntı verdiğinde sabah veriyor ve sorunsuz kullanıma devam ediyorum. Servise yollayacağım fakat sıkıntı dediğim şekilde kendini göstermediği içinde boşa yollamak istemiyorum. Kaldım öyle.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hala aynı pubg falan oynarken mesaj yazarken saçma sapan yerlere giriyor bende çıldırıcam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Galiba YouTube da benzer sorunu olan çok kişi var. İyice kullanılmaz hale gelince yollayacam servise.

Hangi servise benim delta

Oyla:

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hala aynı pubg falan oynarken mesaj yazarken saçma sapan yerlere giriyor bende çıldırıcam

Hangi servise benim delta
Evofone benim cihazın servisi

Oyla:

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Aynı sorun ile karşılaşanlar için güncelliyorum mesajımı, üst bildirim çubuğunu kendiliğindej indirme, kendiliğinden dokunma gibi ghost touch diye tabir edilen sorunu olan cihazımı evfone servise yolladım. 1 hafta gibi kısa sürede ekranım değiştirilerek tarafıma ulaştırıldı. Sorun sıkıntı kalmadı.

Oyla:

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Aynı sorun ile karşılaşanlar için güncelliyorum mesajımı, üst bildirim çubuğunu kendiliğindej indirme, kendiliğinden dokunma gibi ghost touch diye tabir edilen sorunu olan cihazımı evfone servise yolladım. 1 hafta gibi kısa sürede ekranım değiştirilerek tarafıma ulaştırıldı. Sorun sıkıntı kalmadı.

Ekran parası aldılar mı ?

Oyla:

kirmizi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes Kırmızı
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
2018 Aralık'ta aldığım Redmi 5 Plus'ta aynı sorun var. Arkadaş gibi 5. 6. ayında filan başladı yapmaya 3 kez garantiye gönderdim(ithalatçıı garanti : Ritzy)
sorun yok deyip geri gönderiyorlar. Xiaomi de kronik galiba. Bi çözümü varsa paylaşın lütfen. 1.5 senedir telefonum yok gibi çok az işimi yapabiliyorum. Yeni almam zaten mümkün değil.

Oyla:

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
2018 Aralık'ta aldığım Redmi 5 Plus'ta aynı sorun var. Arkadaş gibi 5. 6. ayında filan başladı yapmaya 3 kez garantiye gönderdim(ithalatçıı garanti : Ritzy)
sorun yok deyip geri gönderiyorlar. Xiaomi de kronik galiba. Bi çözümü varsa paylaşın lütfen. 1.5 senedir telefonum yok gibi çok az işimi yapabiliyorum. Yeni almam zaten mümkün değil.

Yapacağınız şey sorun verdiğinde başka bir telefon ile video kaydı almanız. Yani sorun anında sorunu harici bir telefonla video olarak kaydedin ve videoyu telefon hafızasına kaydedin. Servis tutanığına video kaydının telefon hafızasında olduğunu yazın. Teknik servise gönderdiğimde ben bu şekilde yapmıştım ve evofone aynı gün ekran değişimi yapıp tarafıma kargoladı. Ekran değişimi haricinde bir çözümü yok ne yazıkki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

twinsk8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
poco x3 128gb
Konular
1
Merhabalar benimde poco x3 ile aynı sorunu yasamaktayım yaptıranlarda tekrar ghost touch meydana geldimi?

Yapacağınız şey sorun verdiğinde başka bir telefon ile video kaydı almanız. Yani sorun anında sorunu harici bir telefonla video olarak kaydedin ve videoyu telefon hafızasına kaydedin. Servis tutanığına video kaydının telefon hafızasında olduğunu yazın. Teknik servise gönderdiğimde ben bu şekilde yapmıştım ve evofone aynı gün ekran değişimi yapıp tarafıma kargoladı. Ekran değişimi haricinde bir çözümü yok ne yazıkki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dostum aralık ayında yaptırmışşsın bayada vakit geçmiş tekrar sıkıntı oldumu telefonunda?

Oyla:

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhabalar benimde poco x3 ile aynı sorunu yasamaktayım yaptıranlarda tekrar ghost touch meydana geldimi?

Dostum aralık ayında yaptırmışşsın bayada vakit geçmiş tekrar sıkıntı oldumu telefonunda?
Mi 9t garanti dışı kaldı kullanıcı hatası dediler bende Poco x3 pro aldım şuan onu kullanıyorum bi sıkıntısı yok.

Oyla:

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Aynı sorun bende de olmuştu. Biraz zaman geçtikten sonra kullanılamaz hale geliyor telefon. Garantili cihazı KVK servise verdim, kayıt sırasında zorluk çıkarmadılar. Direkt gönderim yaptılar. 3 hafta içinde geldi cihaz ama orijinal değil yan sanayi ekran takıp gönderiyorlar. Kilit ekranında ve yazı yazarken anlaşılıyor yan sanayi olduğu. Onun haricinde bir sıkıntı yok.

Oyla:
Üst Alt