Yardım Ghost touch problemi yaşıyorum

• Konbuyu başlatan Ali07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 32
  • Görüntüleme 5K

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Cihazı alalı 6 ay oldu 2 haftadır ghost touch problemi yaşıyorum çok can sıkıcı bir durum ne yapabilirim.Her zaman yapmıyor arada sırada yapıyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cihazı alalı 6 ay oldu 2 haftadır ghost touch problemi yaşıyorum çok can sıkıcı bir durum ne yapabilirim.Her zaman yapmıyor arada sırada yapıyor.

İki seçenek var.

1= Satmak (Alıcıya durumu söyleyin, yoksa kul hakkına girersiniz)
2= Problem had safhaya gelene kadar kullanıp ondan sonra ekran değişimi yapmak.

Diğer bulacağın çözümler geçici olur.

Mesela Ayarlar-Ekran kısımından Renk durumunu soğuk ve doygun olarak ayarlayın...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
İki seçenek var.

1= Satmak (Alıcıya durumu söyleyin, yoksa kul hakkına girersiniz)
2= Problem had safhaya gelene kadar kullanıp ondan sonra ekran değişimi yapmak.

Diğer bulacağın çözümler geçici olur.

Mesela Ayarlar-Ekran kısımından Renk durumunu soğuk ve doygun olarak ayarlayın...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkadaş ghost screen dememişki. Ghost touch demiş. Kendi kendine ekranda bir yere dokunma durumu.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Satıp kurtulun bir çözümü yok. Yada THH'ye başvurun.

Oyla:

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hocam kılıf kullanıyormusunuz? Bendede sabah aynı problem oldu kutusundan çıkan kılıf ile kullanıyordum, üst bildirim çubuğu açılıyordu kılıfı çıkardım şuanlık problem yok.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaş ghost screen dememişki. Ghost touch demiş. Kendi kendine ekranda bir yere dokunma durumu.

İlk iki seçeneği yapsın o zaman Yes~~

Garantili cihaz ise konu açmaya bile gerek yok , garanti için fiyat farkı verildi zaten,gönderin yapsınlar tabi bir bahane bulmaya calismazlarsa...

Oyla:

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Gittigidiyor.com dan aldım delta servis garantili
Hocam kılıf kullanıyormusunuz? Bendede sabah aynı problem oldu kutusundan çıkan kılıf ile kullanıyordum, üst bildirim çubuğu açılıyordu kılıfı çıkardım şuanlık problem yok.

Ayn bnde de üst bildirim çubuğunu kapatıp açıyor YouTube video izlerken geri veya ileri sarıyor videoyu durduruyor kılıfsız da aynı oluyor ilk başta bnde öyle düşünmüştüm kılıfla alakası yok acaba kırılmaz camdan mı oluyor diye düşündüm değiştiricem bnde mıuı 11 ve android 10 dan sonra bu problemi yaşamaya başladım yazılımsal olabilir mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk iki seçeneği yapsın o zaman Yes~~

Garantili cihaz ise konu açmaya bile gerek yok , garanti için fiyat farkı verildi zaten,gönderin yapsınlar tabi bir bahane bulmaya calismazlarsa...
Orjinal ekranı 1050 TL yaptırmakta istemiyorum böyle kullanırım 1 yıl telefonu değiştiririm gönderirsem GSM İletişime gönderirim

Son düzenleme:
Oyla:

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Gittigidiyor.com dan aldım delta servis garantili

Ayn bnde de üst bildirim çubuğunu kapatıp açıyor YouTube video izlerken geri veya ileri sarıyor videoyu durduruyor kılıfsız da aynı oluyor ilk başta bnde öyle düşünmüştüm kılıfla alakası yok acaba kırılmaz camdan mı oluyor diye düşündüm değiştiricem bnde mıuı 11 ve android 10 dan sonra bu problemi yaşamaya başladım yazılımsal olabilir mi ?
İnanın bilmiyorum. Benim cihazımda garantili kılıfı çıkardım hiç bişey yok şuandq. Dün en ufak sorun yokdu. Bu sabah telefonu elime aldım bu sorunla karşılaştım. Kılıfı çıkardım şimdilik sıkıntı yok.

Oyla:
Üst Alt