Yardım Ghost touch problemi yaşıyorum

• Konbuyu başlatan Ali07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 32
  • Görüntüleme 5K

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Cihazı alalı 6 ay oldu 2 haftadır ghost touch problemi yaşıyorum çok can sıkıcı bir durum ne yapabilirim.Her zaman yapmıyor arada sırada yapıyor.

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Gittigidiyor.com dan aldım delta servis garantili

Ayn bnde de üst bildirim çubuğunu kapatıp açıyor YouTube video izlerken geri veya ileri sarıyor videoyu durduruyor kılıfsız da aynı oluyor ilk başta bnde öyle düşünmüştüm kılıfla alakası yok acaba kırılmaz camdan mı oluyor diye düşündüm değiştiricem bnde mıuı 11 ve android 10 dan sonra bu problemi yaşamaya başladım yazılımsal olabilir mi ?
İnanın bilmiyorum. Benim cihazımda garantili kılıfı çıkardım hiç bişey yok şuandq. Dün en ufak sorun yokdu. Bu sabah telefonu elime aldım bu sorunla karşılaştım. Kılıfı çıkardım şimdilik sıkıntı yok.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
İnanın bilmiyorum. Benim cihazımda garantili kılıfı çıkardım hiç bişey yok şuandq. Dün en ufak sorun yokdu. Bu sabah telefonu elime aldım bu sorunla karşılaştım. Kılıfı çıkardım şimdilik sıkıntı yok.

İnşallah devam etmez

Oyla:

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
İnşallah hocam. Sizde çift tıklama ile uyandırma açıkmı? Açıksa kapatıp denermisin?

Açık kapatıp bilgi veririm

Oyla:

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Telefonu servise gönderin 6 ayı tam olarak geçmediyse alalı ekran değişiminden ziyade telefonun değişimini isteyin muhtemelen ret edeceklerdir ama tüketici hakem heyeti kararı ile iade edebilirsin 6 ayı geçmediyse, geçmiş olsun :(

Oyla:

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Telefonu servise gönderin 6 ayı tam olarak geçmediyse alalı ekran değişiminden ziyade telefonun değişimini isteyin muhtemelen ret edeceklerdir ama tüketici hakem heyeti kararı ile iade edebilirsin 6 ayı geçmediyse, geçmiş olsun :(
30 Eylül'de aldım 2 gün sonra tam 7 ay olcak alalı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

30 Eylül'de aldım 2 gün sonra tam 6
ay olcak alalı

Oyla:

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba. Cihazınızla ilgili gelişme varmı? Benim telefonumda garip gelsede 2 günde bir yapıyor. Bir gün hiç bir sıkıntı yokken ertesi gün sabah bi süre yapıyor sonrasında sıkıntı kalmıyor ve gün içinde tekrarlamıyor. 2 günde bir yalnızca sabah bir kaç kez sorunu tekrarlaması tırlattıracak bana. Sorun var ise gün boyu ara ara da olsa kendini belli etmeli ama yok. Sıkıntı verdiğinde sabah veriyor ve sorunsuz kullanıma devam ediyorum. Servise yollayacağım fakat sıkıntı dediğim şekilde kendini göstermediği içinde boşa yollamak istemiyorum. Kaldım öyle.

Oyla:

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Galiba cihazın kronik sorunu var. Henüz bende olmadı ama benim cihaz henüz birkaç aylık.

Oyla:

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Galiba cihazın kronik sorunu var. Henüz bende olmadı ama benim cihaz henüz birkaç aylık.
Galiba YouTube da benzer sorunu olan çok kişi var. İyice kullanılmaz hale gelince yollayacam servise.

Oyla:

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Diğer forumlarda da aynı şikayetler birkaç defa rastladım. Servislik durum sanırsam.

Oyla:
Üst Alt