Yardım Ghost touch problemi yaşıyorum

• Konbuyu başlatan Ali07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 32
  • Görüntüleme 5K

Ali07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Cihazı alalı 6 ay oldu 2 haftadır ghost touch problemi yaşıyorum çok can sıkıcı bir durum ne yapabilirim.Her zaman yapmıyor arada sırada yapıyor.

JrQuen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhabalar benimde poco x3 ile aynı sorunu yasamaktayım yaptıranlarda tekrar ghost touch meydana geldimi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostum aralık ayında yaptırmışşsın bayada vakit geçmiş tekrar sıkıntı oldumu telefonunda?

Yapıldıktan sonra bir kaç ay kullanıp sattım. Kullandığım süreçte sıkıntı sorun yaşamadım. Sonrasında ne olduğu hakkında yorum yapamayacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

twinsk8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
poco x3 128gb
Konular
1
Aynı sorun bende de olmuştu. Biraz zaman geçtikten sonra kullanılamaz hale geliyor telefon. Garantili cihazı KVK servise verdim, kayıt sırasında zorluk çıkarmadılar. Direkt gönderim yaptılar. 3 hafta içinde geldi cihaz ama orijinal değil yan sanayi ekran takıp gönderiyorlar. Kilit ekranında ve yazı yazarken anlaşılıyor yan sanayi olduğu. Onun haricinde bir sıkıntı yok.
orjinal ekran takmadıklarına çok şaşırdım bin pişmanım aldıgıma tavsiye ettşğime

Oyla:

pabloesmeraldo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
pablo
Konular
1
yeni basladiysa telefonun nemlenmesinden kaynaklanabiliyor. bende de zaman zaman olup birkac gun sonra duzeliyor. donanimsal olarak dokunmatik bozulmadiysa telefonu kuru bir yerde bekletin.

Oyla:
Üst Alt