Yardım Ghost Screen ve KVK

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Redmi 5 Plus cihazımda çoğu kişide olduğu gibi bir ghost screen sorunu var ve acayip derecede ilerlemeye başladı. Cihazımı MİUİ Türkiye marketten almıştım ve KVK garantili Cepport satıcısından almıştım. Şimdi de Xiaomi Türkiye nin yazısını okudum ve sadece genpa, evofone ve ouno garanti olursa kabul ediliyormuş. Şimdi benim cihazım Garanti dışı mı kalacak? Kalmayacaksa bile bu fabrika hatası olarak bilinen soruna kvk kullanıcı hatası der mi? Lütfen yardımcı olun yakında servise göndermeyi planlıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Redmi 5 Plus cihazımda çoğu kişide olduğu gibi bir ghost screen sorunu var ve acayip derecede ilerlemeye başladı. Cihazımı MİUİ Türkiye marketten almıştım ve KVK garantili Cepport satıcısından almıştım. Şimdi de Xiaomi Türkiye nin yazısını okudum ve sadece genpa, evofone ve ouno garanti olursa kabul ediliyormuş. Şimdi benim cihazım Garanti dışı mı kalacak? Kalmayacaksa bile bu fabrika hatası olarak bilinen soruna kvk kullanıcı hatası der mi? Lütfen yardımcı olun yakında servise göndermeyi planlıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam kvk'dan sorgulattırın bir garantinizi eğer sıkıntı yoksa kvkya götürüp hallettirebilirsiniz diye düşünüyorum çünkü pek zorluk çıkartabilecekleri bir konu değil hayalet ekran

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Genelde ücretsiz ekran degisimi yaparlar. Kvk ye getirin.

Oyla:

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam kvk'dan sorgulattırın bir garantinizi eğer sıkıntı yoksa kvkya götürüp hallettirebilirsiniz diye düşünüyorum çünkü pek zorluk çıkartabilecekleri bir konu değil hayalet ekran
Sorgulattım hocam maalesef böyle bir kayıt bulunamadı diyor. Ne yapacağım ben şimdi. Tak diye silmisler kaydımı, daha geçen aylarda gözüküyordu. Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Sorgulattım hocam maalesef böyle bir kayıt bulunamadı diyor. Ne yapacağım ben şimdi. Tak diye silmisler kaydımı, daha geçen aylarda gözüküyordu. Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum.
Fatura varsa sizde dert etmeyin. Aldiginiz yere ulaşabilirseniz ulaşin soyleyin durumu.

Oyla:

BOZd46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Ben KVK ya gönderdim oda tedarikçisi ne yolladı . Telefonu açmışlar ben açsam daha az iz bırakırdım ekranda sararma olayı vardı ama yapmadılar kasa yamuk diyerek garantimi iptal ettiler, 400 TL para istediler yaptırmadım, sararmada kendiliğinden geçti. Garantisi var diye fazla para veriyoruz bir de serviste bir ekrana normalinden daha fazla para ödüyoruz, garantinin olayı buysa telefonu garantisiz daha ucuza alıp ekranı 120 ye yaptırmak mantıklı .

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Ben KVK ya gönderdim oda tedarikçisi ne yolladı . Telefonu açmışlar ben açsam daha az iz bırakırdım ekranda sararma olayı vardı ama yapmadılar kasa yamuk diyerek garantimi iptal ettiler, 400 TL para istediler yaptırmadım, sararmada kendiliğinden geçti. Garantisi var diye fazla para veriyoruz bir de serviste bir ekrana normalinden daha fazla para ödüyoruz, garantinin olayı buysa telefonu garantisiz daha ucuza alıp ekranı 120 ye yaptırmak mantıklı .
Son cümleye kesinlikle katılıyorum. Ki zaten ben öyle kullanıyorum.

Oyla:

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Ben gönderdim yurtiçi kargo ile bakalım ne yapacaklar inşallah sıkıntı yapmazlar da sağ salim elime darbesiz çiziksiz sıkıntısız ulaşır.

Oyla:
Üst Alt