Yardım Ghost Screen ( Hayalet ekran) sorunu

OnurG

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Bugün teslim aldım birebir değişim yapıldı. Servisteki cihazds gelmiş kabul etmedim onu

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokhyildiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
gokhyildiz
Cihazım
yok
Servisteki cihaz tamir edilmiş oda gelmis. 20 gunu aştığı için ben sifir cihaz talep ettim.

son durum nedir hocam? bende izmirde yaşıyorum gün içinde optimum mi store gideceğim redmi note 7 ye bakmak için, satın almayı planlıyordum ama yorumları okuyunca 2. el galaxy s8 filan düşünmeye başladım. yeni telefonda ekran sorunu var mı? teşekkürler.

OnurG

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
son durum nedir hocam? bende izmirde yaşıyorum gün içinde optimum mi store gideceğim redmi note 7 ye bakmak için, satın almayı planlıyordum ama yorumları okuyunca 2. el galaxy s8 filan düşünmeye başladım. yeni telefonda ekran sorunu var mı? teşekkürler.
Servise gönderdik telefonu. Tamir edilip gönderildi fakat 20 günü aştığı için ben yeni cihaz talep ettim, suan yeni cihazı kullanıyorum hayalet ekran problemi yok. Şansıma denk gelmişti o

gokhyildiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
gokhyildiz
Cihazım
yok
Servise gönderdik telefonu. Tamir edilip gönderildi fakat 20 günü aştığı için ben yeni cihaz talep ettim, suan yeni cihazı kullanıyorum hayalet ekran problemi yok. Şansıma denk gelmişti o

anladım, peki bu cihazın lcd ekran markası nedir? diğer cihazın tianma paneldi sanırım.

larsson7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Alper
Cihazım
Redmi Note 7
Yorumları okuyunca cihazı aldığıma pişman oldum. Henüz elime ulaşmadı yarın ulaşacak.

OnurG

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Yorumları okuyunca cihazı aldığıma pişman oldum. Henüz elime ulaşmadı yarın ulaşacak.
Cihaz ile ilgili problem yok. Sıfır cihaz gönderdiler. Teknoloji işi şans

Rikendly

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Sunay
Cihazım
Redmi Note 7
Şans işi hocam teknoloji, 10 bin TL ye aldığınız telefon da da problem çıkabiliyor 1 bin TL ye aldığınız telefonda da çıkıyor. Şahsen 2 ayı geçkin süredir kullanıyorum hiç bir problem ile karşı karşıya gelmedim.

Üst Alt