Yardım Ghost Screen ( Hayalet ekran) sorunu

• Konbuyu başlatan OnurG
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 208
  • Görüntüleme 58K

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Evet şuan farkettim cihazi alalı 1 ay oldu. Ekranda bir süre bir şeye baktiktan sonra ana ekrana döndüğümde o baktığım şeyin yansımasını görmekteyim. Bu bir problem midir? Aynı durumu farkeden arkadaşlar var mı?

Yazılımsal olarak azaltabilmek adına xda forumda önerilen apk :

Konu :

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
20 Günü geçtiği için Teknosa para iadesi yapıcak. Ellerinde aynı cihaz olmadığı için bu yola başvurmayı düşünüyoruz. 2099 TL para iadesi yapılacak.

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Şuan stoklarında redmi note 7 yokmuş. İnternet sitesinde ise fiyatlar 2499 TL kadar uçuk. Üst model talebinde bulunsak ne olur peki böyle bir hakkımız var mı ? Çünkü bana iadesini yapacağı para ile aynı cihazı aynı yerden temin edemiyorum şuanda.

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Şuan stoklarında redmi note 7 yokmuş. İnternet sitesinde ise fiyatlar 2499 TL kadar uçuk. Üst model talebinde bulunsak ne olur peki böyle bir hakkımız var mı ? Çünkü bana iadesini yapacağı para ile aynı cihazı aynı yerden temin edemiyorum şuanda.
dostum para iadesi oldugu icin istedigin telefonu alabalirsn. degisim dememisler.

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Cok sacma cihazi aldigindaki fiyat ve simdiki fiyat ayni degilki mevcut telefon fiyati uzerinden verilmeliydi cok sacma bir uygulama.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Samsungda amoled yanığni yapmiyordu. O haberin ustine bunuda gorunce iyiki garantisiz almisim diyorum. 1 ay telefonsuz birakip ustune ugrasmaktansa sorn olunca parasiyla yaptiririm en azindan ucuza aldigimin anlami olur .ztn masrafi en fazla garantili- garantsiz arasindaki fark kadar olur

Oyla:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
dostum para iadesi oldugu icin istedigin telefonu alabalirsn. degisim dememisler.
Cok sacma cihazi aldigindaki fiyat ve simdiki fiyat ayni degilki mevcut telefon fiyati uzerinden verilmeliydi cok sacma bir uygulama.
Samsungda amoled yanığni yapmiyordu. O haberin ustine bunuda gorunce iyiki garantisiz almisim diyorum. 1 ay telefonsuz birakip ustune ugrasmaktansa sorn olunca parasiyla yaptiririm en azindan ucuza aldigimin anlami olur .ztn masrafi en fazla garantili- garantsiz arasindaki fark kadar olur
Bugün teknosa ile tekrardan görüştüm. Aynı cihazdan birebir verecekler. Kapalı kutu şeklinde ve kutuyu birlikte açacağız. Sadece telefonu verecekler. Para iadesi sıkıntılı çünkü fiyatlar arttı. Aynı problem ile karşılaşırsam direk para iadesi alacağım :) Teknoloji şans işi. Umarım hayalet ekran ile bir daha karşılaşmayız. 5. Redmi serisinden telefonum ilk defa bu sorun ile karşılaştım.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bugün teknosa ile tekrardan görüştüm. Aynı cihazdan birebir verecekler. Kapalı kutu şeklinde ve kutuyu birlikte açacağız. Sadece telefonu verecekler. Para iadesi sıkıntılı çünkü fiyatlar arttı. Aynı problem ile karşılaşırsam direk para iadesi alacağım :) Teknoloji şans işi. Umarım hayalet ekran ile bir daha karşılaşmayız. 5. Redmi serisinden telefonum ilk defa bu sorun ile karşılaştım.
alırken foto çektirin tarihe not düşelim :D :D

Oyla:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Rez alayım evo kullanıcı hatası diyecek :D
Tabi ki kullanıcı hatası. Yarım saat boyunca ekran açık aynı ekranda ne yaptın diye sormazlar mı adama :D :D :D :D Şaka bir yana şu sorundan hala kurtulamadık. Hala hayalet ekran amoled yanığı ölü piksel falan filan.

Oyla:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Hahah resmi note4x kullanıyorum nerdeyse 1 sene olucak aldığım 1 ay sonra ghost screen oldu garanti işiyle kolay gelsin benim başım yandı inşallah çözüme ulasirsin . Evo garantisi kullanıcı hatası diyen hocama katılıyorum

Oyla:
Üst Alt