Yardım Ghost Screen ( Hayalet ekran) sorunu

• Konbuyu başlatan OnurG
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 208
  • Görüntüleme 58K

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Evet şuan farkettim cihazi alalı 1 ay oldu. Ekranda bir süre bir şeye baktiktan sonra ana ekrana döndüğümde o baktığım şeyin yansımasını görmekteyim. Bu bir problem midir? Aynı durumu farkeden arkadaşlar var mı?

Yazılımsal olarak azaltabilmek adına xda forumda önerilen apk :

Konu :

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

OnurG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
33
Telefonumu alalı 1 ay oldu aynı panel. Ve 2 3 gündür aynı sorunu ben de yaşıyorum direkt değişim talep edebilir miyim?
Önce servise göndermeniz lazım. Oradan gelen cevaba göre
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar güç açma düğmesi düştü telefonun garanti kapsamına girer mi... redmi not 7
Bunun konu ile alakası nedir? Konu açın yeni.

Oyla:

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Az yukarlardaki mesajlarda görebilirsin örneğini

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gördüm hocam can sıkıcıymış evde note3 pro note4 note4x var üçünede baktım böyle bir problem yok redmi 7 aldım güvenerek lakğn bu beni korkuttu biraz

Oyla:

Mertknd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Ben garantiye verdim ekranı değiştirdiler şuan çok memnunum tertemiz ekranım çok şükür
Hangi Garanti firması ? Benim GENPA garantili vermeyi düşünüyorum ama GENPA güvenilir mi tam bilmiyorum. Ek olarak bu Ghost Screen de ilerleme gibi bir durum var mı yani bu olduktan sonra bir 5-10 dakika kullanmayınca geçiyor ama ilerleyen zamanlarda daha ciddi bir durum olur mu ? Böyle kullanabilir miyiz ?

Oyla:

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
Hangi Garanti firması ? Benim GENPA garantili vermeyi düşünüyorum ama GENPA güvenilir mi tam bilmiyorum. Ek olarak bu Ghost Screen de ilerleme gibi bir durum var mı yani bu olduktan sonra bir 5-10 dakika kullanmayınca geçiyor ama ilerleyen zamanlarda daha ciddi bir durum olur mu ? Böyle kullanabilir miyiz ?
Bunu ben de merak ediyorum. Amoled yanığı gibi bir durum yok bu telefonlarda galiba. Amoled yanığı kalıcı iz bırakıyor bir yerden sonra. Bunlar öyle değil diye biliyorum. İnşallah doğrudur bu...

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Arkadaşlar büyüyor ben 8 ay ghostscreen li kullandım sonunda bıktım yani herşey çabuk yapışmaya başladı misal telefonu açıyorum açılışta mi yazıyor ya açıklıktan sonra dikkatli bakıyorum ekrana yapışmış 10 dk sonra geçiyor ama herşey çabuk yapisiyordu valla şuan öyle mesudumki süper oldu telefon kesinlikle gidin verin bu arada ben KVK da yaptırdım garanti o benim ve işçiliğini beğenmedim yapışkanlar özenerek yapistirilmamis note 6 pro

Oyla:

Mertknd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Arkadaşlar büyüyor ben 8 ay ghostscreen li kullandım sonunda bıktım yani herşey çabuk yapışmaya başladı misal telefonu açıyorum açılışta mi yazıyor ya açıklıktan sonra dikkatli bakıyorum ekrana yapışmış 10 dk sonra geçiyor ama herşey çabuk yapisiyordu valla şuan öyle mesudumki süper oldu telefon kesinlikle gidin verin bu arada ben KVK da yaptırdım garanti o benim ve işçiliğini beğenmedim yapışkanlar özenerek yapistirilmamis note 6 pro
Cevabınız için teşekkür ederim. Benim çekincem de servisin kötü iş yapacak olması. Sanırım bahsettiğiniz çabuk ekrana yapışma olayı birazda telefonun durumuna bağlı. Çok çabuk ısınma falan oluyorsa ondan kaynaklı da olabilir ama verdiğiniz örneğe bakıcak olursak yanma durumu söz konusu değil en azından bu sevindirici. 2 yıl servisi var bir müddet daha kullanacağım bakalım ne olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu ben de merak ediyorum. Amoled yanığı gibi bir durum yok bu telefonlarda galiba. Amoled yanığı kalıcı iz bırakıyor bir yerden sonra. Bunlar öyle değil diye biliyorum. İnşallah doğrudur bu...
Çok sıkıntıya düşersem bu durumla alâkalı İzmir'de işini iyi yapan, güvenilir bir telefoncu bulup orada yaptırabilirim.

Oyla:

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Garantiyle sorun yaşayan hocam , bizde arkadasin telefonunu gonderdik kvk garantili, adamlar yazilimi silip tekrar gönderdiler 12 gunde. Tekrar gonderdik , sol ust koşe ara ara basma yapiyor. Programlarda bisi cikmiyor. Kvk musteri hizmetleri tam bir çöp.

Oyla:

jeff123can

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AZİZ CAN
Cihazım
Redmi Note8
Meslek
Programcı
Konular
7
bende de ghost screen var. redmi note 7. aldığım ilk hafta farkettim ama garantiye vermeye korkar oldum yorumlardan sonra. kvk garantili. kullanıma engel değil ama sinir bozucu. istediğim wallpaperi koyamaz oldum. sizce göndermeli iyim cihaz 2aylık

Oyla:
Üst Alt