Sohbet GENPA servis sürecim

• Konbuyu başlatan Alp07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 3K

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Hocam kaç gunde teslim edildi cihaz size. Ghost screen sorununu ilk gunlerden beri yaşıyorum. Fakat bootloader kilidi acik eu romdayim hem orijinale donmeye hem de o sureyi beklemeye üşeniyorum. O yüzden ekran renk uyumu ayarlarindan standart ayarda kullanıyorum. Yuksek kontrasta ve ya doyguna alirsam 10 dk içerisinde izler beliriyor her yerde.

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Ucuza kaçmak tercih edilir her zaman. Ben garanti için sonuna kadar kullanırım, sonuçta cihaz üretimi ile alakalı bir durum kullanıcıyı bağlamaz. Bende de yeni yeni başladı henüz 1 senelik cihaz ve ekran değişene kadar gider gider gelir. :)
Senin cihazda tianma panel heralde ?

Alp07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alptimuçin
Cihazım
Red Mi Note 7
Meslek
Maden Mühendisi
Konular
1
Hocam kaç gunde teslim edildi cihaz size. Ghost screen sorununu ilk gunlerden beri yaşıyorum. Fakat bootloader kilidi acik eu romdayim hem orijinale donmeye hem de o sureyi beklemeye üşeniyorum. O yüzden ekran renk uyumu ayarlarindan standart ayarda kullanıyorum. Yuksek kontrasta ve ya doyguna alirsam 10 dk içerisinde izler beliriyor her yerde.
09.10.2020 tarihinde verdim kargoya dün kargodan aldım.

Alp07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alptimuçin
Cihazım
Red Mi Note 7
Meslek
Maden Mühendisi
Konular
1
Güncelliyorum hiçbir şekilde telefonu şarjda kullanmama rağmen tekrardan ghost screen belirmeye başladı. İlk ve son Xiaomi tecrübem oldu büyük konuşmayayım ama bir daha almam.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tianma panel takmışlar tekrardan umarım sorun yaşamam çok sıkıcı bir durum.
Hocam bunu birebir genpaya sordum ben panel hangis çeşit ise çıkarılan bız aynı panelden takıyoruz diyor.Böyle ben 4 kere ekran değiştirdim.Size tavsiyem bir an önce elinizden çıkarmak olsun.Bende rn7 vardı en son tak etti Yeni de servisten ekran değişerek çıkmıştı sattım garantisi var iken yurtdışı rn8 pro aldım nasıl huzurluyum anlatamam sizlere

msstss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mİ MAX
Konular
12
Tianmalarda kronik sorun bu hocam şansınıza artık

Cihazı ilk çıktığında almıştım bazen ekranda ne olduğunu anlayamadım koyu renkte dikkat çeken bir renk farkı oluyor. Ben cihazı hor kullanıyorum ezilmedik yeri kalmadı bu yüzden dert etmiyorum ama şu bir gerçek bir daha redmi serisi almam. Donanımı geçtim yazılımsal olarakta memnun değilim. Cihaz çıkalı yıllar olmuş hala stabil romu yok stabil diye çıkan romlarda hep hatalara denk geliyorum öyleki cihazı yeniden başlatmadan düzelmeyen hatalar örnek olarak üst şebeke pil gösteren paneli bazen bir birine giriyor. Önceden fiyat avantajı vardı artık oda kalmadı almayın aldırmayın.

Alp07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alptimuçin
Cihazım
Red Mi Note 7
Meslek
Maden Mühendisi
Konular
1
Güncelleme

Mikrofon probleminden dolayı tekrardan Kadıköy servise gönderdim telefonumu. Çıkarttıkları ücret resimde var. Arızayı yazmadan 1148 TL ücret çıkarttılar. Aradım sordum arıza neymiş arıza belirtmemişsiniz dediler o zaman bu para ne dedim açıklamasını yapamadı. Kağıt üzerinde xiaomi cihazlar piyasada ki cihazlara göre üstün olsa da cihaz alırken servis desteğini bin kere düşünün.

Ekli dosyalar

• 28391267-A79D-4467-8787-F5E1DD13163F.jpeg
    28391267-A79D-4467-8787-F5E1DD13163F.jpeg
    232 KB · Görüntüleme: 25
Üst Alt