Sohbet GENPA servis sürecim

• Konbuyu başlatan Alp07
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 3K

isooo.s

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Red mi not7
Konular
13
Bu yüzden ithalatçı ya da turkiye Garanti olayı farketmiyor garanti dahi tam orjinal parça takmıyor , tamirle uğraşmıyor. Uygun fiyata hangisiyse onu almak lazım bunu öğrendim . Bende bataryayı ve arka kapağı değiştirmeyi değiştirmeyi düşünüyorum. Deji den internette yorumlarda pek memnun kalmadiklarini gördüm 3 4 ay sonra pil ömrünün eskidende kötü olduğunu söyleyen bir sürü insan var .
Sizde ilk izlenim ve tecrübenizi yazmaya devam ederseniz faydalı olur
İyi forumlar

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Valla tam üç kere kendi haramdan dolayı genpa ya verdim 2 kez anakart değişti 1kezde yazılım yüklenmesi için verdim hepsinde 1 günde sorunsuz teslim aldım. Son verdiğimde başka bir teli Samsung bayine verdim... Vermez olaydım. Genpanın canını yiyeyim dedim. Bence bu olay tamamen servis elamını ile ilgili bir durum

Alp07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alptimuçin
Cihazım
Red Mi Note 7
Meslek
Maden Mühendisi
Konular
1
Bu yüzden ithalatçı ya da turkiye Garanti olayı farketmiyor garanti dahi tam orjinal parça takmıyor , tamirle uğraşmıyor. Uygun fiyata hangisiyse onu almak lazım bunu öğrendim . Bende bataryayı ve arka kapağı değiştirmeyi değiştirmeyi düşünüyorum. Deji den internette yorumlarda pek memnun kalmadiklarini gördüm 3 4 ay sonra pil ömrünün eskidende kötü olduğunu söyleyen bir sürü insan var .
İyi forumlar
1 senedir İPhone 6s diğer telefonumda kullanıyorum çok memnunum performans düşüklüğü yaşamadım. Xiaomi de kullanırım 5-6 ay sonra düşüncemi yazarım

Ekli dosyalar

• 7CA1F17B-F8E7-4BD9-BBBC-4902C6B3DBEB.jpeg
    7CA1F17B-F8E7-4BD9-BBBC-4902C6B3DBEB.jpeg
    283,9 KB · Görüntüleme: 12

Alp07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alptimuçin
Cihazım
Red Mi Note 7
Meslek
Maden Mühendisi
Konular
1
İyi forumlar
Hocam, orjinal bataryaya göre biraz hızlı tükeniyor.

Üst Alt