İnceleme Genclestim resmen bukadarmi fark eder Samsung s10

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Ekranından dolayı kamera güzel görünmüştür size. Dynamic amoled 550 ppi ve qhd+. Baya iyi bi ekran
Evet telefonun 2eksisi var şuan buda aldığım paraya normal
Kozmetik biraz kötü ve dün akşam dusurdum telefonu sol üst köşede derin bı çizik oluştu 😑
Bende batarya süresi gayet az

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Evet telefonun 2eksisi var şuan buda aldığım paraya normal
Kozmetik biraz kötü ve dün akşam dusurdum telefonu sol üst köşede derin bı çizik oluştu
Bende batarya süresi gayet az

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Mi 9t cihazımı satmıştım ne alacağımı uzun süredir araştırıyorum çok model geldi geçti ama hiçbiri olmadı dolandırmaya çalışanı mi dersiniz
X3pro diye NFC satmaya çalışanını binbir türlü insanla uğraştım sonunda makul fiyata tr cihazi bir Samsung s10 buldum başta tereddüt ettim 60hz filan diye ama şuan hiç umurunda bile değil çünkü kamerası muazzam cihazın hiçbir kullandığım cihazda bukadar iyi kamera görmemiştim artık s21 alsak ne olacak bilemiyorum bende artık hoşuma giden bı xioami çıkana kadar ve MIUI düzelene kadar maalesef xioami kullanmayacağım artık samsungta günde 10 rom atmadan devam edeceğim (OEM lock no root no twrp )

Mi9t ve prosu aslında çok çok iyi cihaz. Ekran kalitesi, ekran üzeri parmak izi ve sensörler. Tek sorunu var, oda yazılım. Aynı işlemci, aynı özellikler, samsung A71 de var. Gram kasma donma yok. Üstelik A13 bile alacak. O zaman sorun telefonda değil, markada. Daha dün bakındım, amoled ekrana sahip bir kaç xiaomi, redmi, poco cihazına. Özellik bakımından hep yakın cihaz tabi. Hepsi de berbat. Dedim biraz yukarı çıkayım, K40gaming baktım, kasan bölümler yine var. Bence en büyük problem tamamen miui kaynaklı.

Cihazınız hayırlı olsun.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Mi9t ve prosu aslında çok çok iyi cihaz. Ekran kalitesi, ekran üzeri parmak izi ve sensörler. Tek sorunu var, oda yazılım. Aynı işlemci, aynı özellikler, samsung A71 de var. Gram kasma donma yok. Üstelik A13 bile alacak. O zaman sorun telefonda değil, markada. Daha dün bakındım, amoled ekrana sahip bir kaç xiaomi, redmi, poco cihazına. Özellik bakımından hep yakın cihaz tabi. Hepsi de berbat. Dedim biraz yukarı çıkayım, K40gaming baktım, kasan bölümler yine var. Bence en büyük problem tamamen miui kaynaklı.

Cihazınız hayırlı olsun.
K40 kullanıyorum şu an yağ gibi mübarek. Kamerası üst düzey bişey değil ama fazlasıyla yeterli

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
K40 kullanıyorum şu an yağ gibi mübarek. Kamerası üst düzey bişey değil ama fazlasıyla yeterli

Bahsetmek istediğim, verilen paralar ile alınan fayda/maliyet unsurları örtüşmüyor. Şuan için miui13 yeni çıktı diye kasan bazı bölümler var. Sorsanız yeni çıktı deniyor. Sistem tam oturacak, oturamadan yenisini çıkartıyorlar. Tekrar bir döngü. Ardından destek kesiliyor, planla eskitme sebebiyle yine sorunlu bir cihaz. k40 serisi bir samsung cihazı olsaydı böyle sorunlar anca 3.sene başlardı. Kimse yanlış anlamasın, telefon kötülemek değil amacım. Bu işin sadece cihaz ile göz boyamadan ziyade, yazılım olduğunu anlayan samsung gibi modeller çok iyi yolda. Sıradan 3 sene önce piyasaya sürülmüş babamın cihazı samsung a30s, kendinden güç bakımından iki kat güçlü xioami cihazlarından daha seri çalışıyor. Güncelleme desteği bitmesine rağmen.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Bahsetmek istediğim, verilen paralar ile alınan fayda/maliyet unsurları örtüşmüyor. Şuan için miui13 yeni çıktı diye kasan bazı bölümler var. Sorsanız yeni çıktı deniyor. Sistem tam oturacak, oturamadan yenisini çıkartıyorlar. Tekrar bir döngü. Ardından destek kesiliyor, planla eskitme sebebiyle yine sorunlu bir cihaz. k40 serisi bir samsung cihazı olsaydı böyle sorunlar anca 3.sene başlardı. Kimse yanlış anlamasın, telefon kötülemek değil amacım. Bu işin sadece cihaz ile göz boyamadan ziyade, yazılım olduğunu anlayan samsung gibi modeller çok iyi yolda. Sıradan 3 sene önce piyasaya sürülmüş babamın cihazı samsung a30s, kendinden güç bakımından iki kat güçlü xioami cihazlarından daha seri çalışıyor. Güncelleme desteği bitmesine rağmen.
Yok haklısınız aslında mi 9t gibi güzel bi cihaz miui 10 ve a9 ile süper durumdayken 12.5 ve a11 ile ağlıyor resmen

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91

Cihazınız hayırlı olsun.
Teşekkürler ,artık sıfır telefon alamaz olduk malum ekonomi
Bu fiyata bı sıfır telefon alsaydım pubgde 30 FPS bile alamayacağıma yemin edebilirim ama kanıtlayamam 😄
Ben bunun bataryasını değiştirir en az 2 sene kullanırım inşallah şuan batarya durumu 1 saatte %20 lik bir kayıp yaşanıyor

Üst Alt