Soru gelen aramada kişi ismi yada numarası mi band 3 üzerinde görünmüyor

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
bende özellik sorunsuz çalışıyor. cihaz sürümü de 2.3.0.6. güncelleme alıp almadığımdan emin değilim. sizde de aynı sürüm mü mevcut acaba.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Benim de sürüm 2.3.0.6 ama bende 5 saniye sonra geliyor isim. Demek ki sen şanslısın. Mi fit Play Store'da yorumlara bakarsan hep aynı şeyler yaşanıyor.

ironheart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilhan
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
Yeni güncelleme ile isim sorunu kalmadı bende.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akcan12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşat
Cihazım
Mi band 3
Konular
1
Son gelen güncellemeyle birlikte isim görünmeme sorunu düzeldi. Fakat örneğin kişi beni arıyor ben cevap verip konuşuyorum telefonu kapatıyorum. Sonra bileklik titrmeye başlıyor. :) sanki telefon yeni çalıyormul gibi halbuki ben konuşup kapatmışım teli bileklik titreyene kadar. İlginç bi durum.

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bugün gelen güncelleme ile mi fit uygulamasının arayüzü yenilendi ve mı Band 3 bir yazılım güncellemesi yaptı. Arayanın adı eskisi gibi 2 saniye sonra gözüküyor. Biliyorsunuz bozulmuştu. Sonra düzelttiler 4 saniye sonra gözüküyordu arama geldikten sonra şimdi baktım 2 saniye sonra isim yazmaya başlıyor. Eskisinde de heralde 2 saniye sonraydı. Yani düzelttiler. Bu sorunu. Ama keşke 1 Saniye sonra hemen gözükse isim.

Üst Alt