Soru gelen aramada kişi ismi yada numarası mi band 3 üzerinde görünmüyor

akcan12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşat
Cihazım
Mi band 3
Konular
1
Merhabalar ,

Çağrı gelince mi band 3 bilekliği titriyor fakat ekranda sadece telefon simgesi görünüyor. Kimin aradığı isim veya numara görünmüyor. Mi fit ile kullanıyorum. Uygulamaya tüm izinler verildi. Uygulama içinde ki gelen arama menüsü de açık. İlk aldığımda böyle bir sorun yoktu. Sizce sorun nedir? yardımcı olabilir misiniz? Telefon S8

Ekli dosyalar

• VideoCapture_20190318-193406.jpg
    VideoCapture_20190318-193406.jpg
    360,1 KB · Görüntüleme: 24
  • VideoCapture_20190318-193410.jpg
    VideoCapture_20190318-193410.jpg
    376 KB · Görüntüleme: 22
  • VideoCapture_20190318-193413.jpg
    VideoCapture_20190318-193413.jpg
    382,6 KB · Görüntüleme: 20
  • VideoCapture_20190318-193417.jpg
    VideoCapture_20190318-193417.jpg
    353,1 KB · Görüntüleme: 18
  • VideoCapture_20190318-193422.jpg
    VideoCapture_20190318-193422.jpg
    349,5 KB · Görüntüleme: 17

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Aynı başlığı bende dün açtım. Yanlışlıkla başka yere açtığım için göremedin sanırım. Bende de aynı şey oldu. Ben de bir tek bende oldu sanmıştım. Ben son gelen güncelleme ile olduğunu düşünüyorum. Bileklik kendini geçen hafta güncelledi. Ondan sonra bu oldu. Sen de olduğuna göre seninde bileklik güncellenmiş ondan sonra olmuştur. Sende ve bende olduğuna göre herkeste olmuştur. Korkmaya gerek yok. Mı fit içinde geri bildirim var. Ben İngilizce bildirdim. Birde sen bildir hızlıca güncelleme göndersinler.

akcan12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşat
Cihazım
Mi band 3
Konular
1
Aynı başlığı bende dün açtım. Yanlışlıkla başka yere açtığım için göremedin sanırım. Bende de aynı şey oldu. Ben de bir tek bende oldu sanmıştım. Ben son gelen güncelleme ile olduğunu düşünüyorum. Bileklik kendini geçen hafta güncelledi. Ondan sonra bu oldu. Sen de olduğuna göre seninde bileklik güncellenmiş ondan sonra olmuştur. Sende ve bende olduğuna göre herkeste olmuştur. Korkmaya gerek yok. Mı fit içinde geri bildirim var. Ben İngilizce bildirdim. Birde sen bildir hızlıca güncelleme göndersinler.

yanıtın için teşekkür ederim. ingilizce geri bildirimde bulunacak kadar yeterli dil bilgisine sahip değilim. örnek metin paylaşabilirsen bende yazayım. durumun ciddiyetinin farkına varsınlar da hemen düzeltsinler. tekrardan teşekkür ederim.

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
yanıtın için teşekkür ederim. ingilizce geri bildirimde bulunacak kadar yeterli dil bilgisine sahip değilim. örnek metin paylaşabilirsen bende yazayım. durumun ciddiyetinin farkına varsınlar da hemen düzeltsinler. tekrardan teşekkür ederim.
Although the Show Caller Name feature is on, I cannot see it. I've opened all permissions for the application. This issue has occurred after the new update. Please update and correct this problem.

Bunu gönderebilirsin.

akcan12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşat
Cihazım
Mi band 3
Konular
1
Çok teşekkür ederim. Düzelirse yada başka çözüm bulunursa buradan bildirimde bulunalım. Kolay gelsin tekrardan teşekkürler.

ironheart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilhan
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
Bende kullanıyorum. Mi bandage uygulaması ile kullanınca gelen isimler arama artı başka özellikleri kullanabilirsiniz

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bende kullanıyorum. Mi bandage uygulaması ile kullanınca gelen isimler arama artı başka özellikleri kullanabilirsiniz

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O uygulamadan bağımsız zaten o özelliği veriyordu. Bunun resmi özelliği zaten ek uygulamalara gerek duymadan yapması lazım ki zaten yapıyordu geçen haftaya kadar. Güncellemeyle bozdular. Düzeltecekler mecbur. Sağolasın bilgi için bu arada.

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
Bende de kişi ismi gitti ama bug vardı bence o yüzden kaldırdılar çağrı geldiğinde isim gözüküyordu fakat çağrıyı cevaplasamda bileklik titremeye devam ediyordu. Yakında düzeltirler merak etmeyin

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Bugün gelen güncelleme ile arayanın adı gözüküyor. Lakin 5 saniye sonra gözükmeye başlıyor. Bileklik çalar çalmaz hemen isim gözükmüyor. Mahvettiler güzelim özelliği hemen getiremiyorlar geri. Tam Çin kafası.

belediyeyimben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi Band 3
Konular
2
bende özellik sorunsuz çalışıyor. cihaz sürümü de 2.3.0.6. güncelleme alıp almadığımdan emin değilim. sizde de aynı sürüm mü mevcut acaba.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt