Haber [Geçmiş Olsun] AKK Kaldırılıyor Yerine AKK Geliyor

akillialtay1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Altay
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
6
aslında bir bakıma avantaj indirme hızı bakımından 300 kbps daha avantajlı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aktif olarak kullandığım 3 adet internet hattı var. Biri evimde diğerleri işyerlerinde. Öncelikle ev netimi Turknet'e taşıdım. Hiç bir sorun yaşamadım. Olabilecek en yüksek hızda AKK olmadan ve 1000 dk. telefon ile sorunsuz 1 yıldır kullanıyorum. Bir iki defa hız düşmesi nedeniyle destek kaydı açtım ve 10-15 dakika içinde eski haline döndü. Durum bu olunca internet hattı bulunmayan işyerine Turknet bağlatmak için Haziran ayında başvurdum. Yaklaşık 1.5 ay boyunca bağlayamadılar. Bağlandı diyorlar ancak net çalışmıyordu. İyi niyetli şekilde sorunu çözmeye çalışan onlarca müşteri temsilcisi de sıkıntıyı gideremedi. Evde kurulum için teknik personelin beceriksizliğinden modem ayarlarının hatalı yapıldığını fark ettim ve sorunu kendim çözdüm. O günden yani temmuz sonundan bu yana sorun yok. Şu an bu mesajı yazarken kullanmış olduğum ise Türk Telekom. Telefon dahil 50 GB AKN'li paket 79 liraydı ve iki yıllık taahhüt süresi 2019 mart ayında dolacaktı. Türk Telekomdan aynı şartlarda taahhüt uzatmak için telefon ettiler ve ben Turknete geçmek istediğimi taahhüt bitiğinde geçeceğimi ilettim. Öncelikle hızı 2 katına çıkarttılar, AKN 200 GB oldu, telefon da ayda 100 dakika verdiler ve fiyatı 65 liraya indirdiler. Yüzsüzlük yapıp Turknet bir ay da bedava verecek dedim ve bir ay da bedava tanımladılar. Yani bu hat Turk Telekomda kaldı. :D Yani aradıklarında durumu anlatırsanız Turk Telekom da oldukça avantajlı teklifler sunabiliyor :)

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Bulunduğum yere alt yapı olarak lanet tt geliyormuş 16 mbs diye aldigim İnternet 8 mbs çıkınca cildirmistim daha da koymaz bana artık bunlar zaten kullanamıyorum

Üst Alt