Uygulama GCAM?

azizcangunes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Azizcan
Cihazım
Redmi Note7
Konular
4
Arkadaşlar kolay gelsin Redmi note7 kullaniyorum 2hafta oldu alali şarji on numara gidiyor performans'da cok guzel fakat stok kamera yerine Gcam kullanin diyorlar en iyi gcam atabilirmisiniz linkini

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar kolay gelsin Redmi note7 kullaniyorum 2hafta oldu alali şarji on numara gidiyor performans'da cok guzel fakat stok kamera yerine Gcam kullanin diyorlar en iyi gcam atabilirmisiniz linkini
Aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Redmi Note 7 için en iyi GCAM sürümü:

(Bana göre öyle...)

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13

sesko86

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
Konular
29
Rica ederim. Uygulamayı yükledikten sonra aşağıdaki işlemi yapmayı unutmayınız:
Telefon ayarları > Uygulamaları Yönet > Kamera (gcam) > Verileri temizle > Tüm verileri temizle

Hocam ben yükledim 3-4 aydır kullaniyorum gcami boyle bir islem yapmadım hicbir problemde yaşamadım hersey caslisiyor. Amaci ne bunu yapmanin?

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Hocam ben yükledim 3-4 aydır kullaniyorum gcami boyle bir islem yapmadım hicbir problemde yaşamadım hersey caslisiyor. Amaci ne bunu yapmanin?
Bildiğim kadarıyla yanıtlayayım. Amaç uygulamanın konfigürasyonunu sıfırlayıp telefona göre yeniden ayarlanmasını sağlayarak olası hataların önüne geçmek. Yazılımcı arkadaşlar daha doğru bilgi verecektir.

Mesela başımdan geçen olayı anlatayım. İlk yüklediğim GCAM bundan başka bir versiyondu. O zamanlar acemiydim, temizleme işleminden haberim yoktu. GCAM yükledikten sonra direkt açıp kullanmaya başladım. İlk çektiğim fotoğraflar siyah beyaz gibi tuhaf çıktığında yaşadığım hayal kırıklığı anlatamam :) GCAM bu mu yani demiştim. İş öyle değilmiş tabi.

sesko86

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
Konular
29
Bildiğim kadarıyla yanıtlayayım. Amaç uygulamanın konfigürasyonunu sıfırlayıp telefona göre yeniden ayarlanmasını sağlayarak olası hataların önüne geçmek. Yazılımcı arkadaşlar daha doğru bilgi verecektir.

Mesela başımdan geçen olayı anlatayım. İlk yüklediğim GCAM bundan başka bir versiyondu. O zamanlar acemiydim, temizleme işleminden haberim yoktu. GCAM yükledikten sonra direkt açıp kullanmaya başladım. İlk çektiğim fotoğraflar siyah beyaz gibi tuhaf çıktığında yaşadığım hayal kırıklığı anlatamam :) GCAM bu mu yani demiştim. İş öyle değilmiş tabi.

Eyvallah hocam.

Üst Alt