Uygulama GCam (7.3.020) Mod Redmi Note 9S (GÜNCEL)

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Hocam stock ve gcam resmini çekip attım..kırmızı olan örtü turuncuya dönüştürüyor..fazlaca hdr işliyor olabilir..bunun bir ayarı var mıdır ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Kendi kamerasında bazen kameraya bağlanılamıyor diye hata alıyorum GCam yükledikten sonra oldu varmı aynı sorunu yaşayan acaba
GCAM ile alakali oldugunu sanmiyorum.. Cunku ne gecmiste nede su anda ayri bir apk olarak kurulan GCAM boyle bir soruna yol acmadi. En azindan kendi deneyimlerimde. Ki; ben su anda her iki kamera uygulamasini da saglikli bir sekilde kullaniyorum. Fakat siz supheleniyor iseniz, GCAM'i kaldirip deneme yanilma yapabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam stock ve gcam resmini çekip attım..kırmızı olan örtü turuncuya dönüştürüyor..fazlaca hdr işliyor olabilir..bunun bir ayarı var mıdır ?

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
GCAM'i kaldirip ayar dosayasini sildikten sonra.. mevlut isimli forum uyesi arkadasimizin talimatina uyup yeniden GCAM'i kurarak kendi ayar profilinizi olusturabilirsiniz. Ben kendi ayarlarim ile kullaniyorum.

sezai1989

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezai
Cihazım
Mi 8
Konular
17
Kardeşim gcam kurdum yalnız gcam in dosyasını bulamıyorum ne die kayıt oluyor xml dosyasını atamıyorum şuan

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Ayrı,ayrı link vermişim ve nasıl yapılacağını anlatmışım.. Buna rağmen nasıl yapamadınız? :) XML dosyası da GCAM de aynı yerde linkten indirip kurulum yapılacak bu kadar kolay.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Ayrı,ayrı link vermişim ve nasıl yapılacağını anlatmışım.. Buna rağmen nasıl yapamadınız? :) XML dosyası da GCAM de aynı yerde linkten indirip kurulum yapılacak bu kadar kolay.
Hocam 2 dosyayı da indirdim. Gcam'ı kurdum ve ardından dahili depolama içine Gcam-onfire-configs7 klasörünü oluştur xml dosyasını buraya attım. Ama hata verdi.

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
62
Gcam kirmizi ceken yuzu arkadaslar google awbkapatsinlar denesinler bi bu sefer kirmizi cekmiyor

Equipasuena

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi anote 3
Konular
2
Bu gcam'de hdr özelliğini kapatamıyorum her fotoğrafı hdr yapması hoş olmuyor.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Şu ana kadar denemiş olduğum tüm GCAM uygulamalarından daha stabil ve sorunsuz çalışıyor.

Ana Kameralar da dahil olmak üzere tüm Kameralar çok iyi çalışıyor ve harika sonuçlar veriyor.

Porte,geniş açı,macro,gece çekimi,video,panaroma ,ağır çekim hiç birinde problem yoktur.
Direkt galeriye kayıt yapılmaktadır. Kapanma vb durum söz konusu değildir.

Sadece sorun mu bilmiyorum ama; 4K'da 30 FPS çekim yapmaktadır.. O da ilerleyen zamanlarda yeni uptade ile çözülecektir.

GCAM Apk dosyasını indirin ve direk kurulum yapın.

GCam/onfire/Configs7 klasörüne xml dosyasını atıp GCAM'i açın ve deklanşör butonun etrafında olan siyah bölgeye çift tıklayıp.. xml ayar dosyasının yükleme işlemini onaylayın. Eğer ki; XML dosyası yükleme işlemi yapmazsanız kameranız donacak ve hata verecektir.. GCam/onfire/Configs7 klasörleri yok ise siz oluşturun.

Uygulama Linki:

Xml Ayar Linki:

Kaynak:

MEVCETİN isimli forum üyesinin önerisidir. Sıkıntı yaşayan arkadaşlar.. Çözüm için deneme-yanılma yapabilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
XML dosyasını yüklemiş olmama rağmen video çekmeye çalışınca ekran sıyah kalıyor donma falan yok kameraya erişmiyor sanki uygulama video kısmında fotoğraf çekmekte falan sıkıntı yok geniş acı vs hepsi çalışıyor

Üst Alt