Yardım Garip Uygulama Sorunları

• Konbuyu başlatan Dertc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 1K

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
mi note 10 modelini kullanıyorum. bende de aynı şekilde aşırı yavaş. hele de açılış süresi fazla uzadı. format attım fakat değişen bir şey olmadı. kendisi yavaş demek ki
bende bugün sms gelmeme sorunu var bir de. sorunlar çıktıkça ya da düzeldikçe güncelleme yapacağım.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
bende bugün sms gelmeme sorunu var bir de. sorunlar çıktıkça ya da düzeldikçe güncelleme yapacağım.
sms deneme fırsatım olmadı. hemen miui 11 e dönüş yaptım ama bunda da ufak tefek sorunlar var. bakalım ortası 12 de düzgün bir rom bulursam kalmayı düşünüyorum

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu köşede kamera simgesi çıkıyor her kamera kullanıldığında. Mesela ekran yüz kilidiyle açıldığında veya wp kamera açıldığında ya da normal kamerayı kullanırken. Nerden kapatabilirim bu simgeyi?

Ayrıca hala smslerde sıkıntı var gelmiyor. Gelse de telefonu reboot edersem ya da uçak moduna alıp düzeltirsem geliyor. Şifre işlemleri fln için çok kötü bir durum.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0

Bu köşede kamera simgesi çıkıyor her kamera kullanıldığında. Mesela ekran yüz kilidiyle açıldığında veya wp kamera açıldığında ya da normal kamerayı kullanırken. Nerden kapatabilirim bu simgeyi?

Ayrıca hala smslerde sıkıntı var gelmiyor. Gelse de telefonu reboot edersem ya da uçak moduna alıp düzeltirsem geliyor. Şifre işlemleri fln için çok kötü bir durum.
benim bildiğim güvenlik özelliği o, kapatma ayarı yok büyük ihtimalle. sms olayı gerçekten kötü olmuş

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
garantisi bittiyse bootloader kilidini açıp miui 12 ye dönebilirsiniz aslında
Teşekkürler, garantisi Ağustosta dolacak. Gerçekten artık iyice sıkıldım garanti dışı kalacaksa da artık bişiler yapmam lazım. başka çözüm bulamadım henüz

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
Teşekkürler, garantisi Ağustosta dolacak. Gerçekten artık iyice sıkıldım garanti dışı kalacaksa da artık bişiler yapmam lazım. başka çözüm bulamadım henüz
şu an utanarak yazıyorum. sms sorunu çözüldü. Textra sms diye bir app kullanıyordum. Onu kaldırınca düzeldi. 🙃Ama başka sorunlar devam ediyor. Mesela şimdi de whatsapp plus kamera zoomlu çekiyor. Programlar garip garip davranıyor.Sanırım sorun kökten temizlikle çözülecek 😅

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
şu an utanarak yazıyorum. sms sorunu çözüldü. Textra sms diye bir app kullanıyordum. Onu kaldırınca düzeldi. 🙃Ama başka sorunlar devam ediyor. Mesela şimdi de whatsapp plus kamera zoomlu çekiyor. Programlar garip garip davranıyor.Sanırım sorun kökten temizlikle çözülecek 😅
whatsapp sürümü güncellenince o sorun da ortada kalkıyormuş :)

tremmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
mi 8 lite
Konular
0
öncelikle herkese selamlar kullandığınız tema ismini veya linkini verirmisiniz şimdiden teşekkürler.

Üst Alt