Yardım Garantisiz Mi9 SE almak

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Arkadaşlar merhaba. Garantili Redmi Note 7 yerine aynı fiyata garantisiz imei çakılan Mi9SE almaya karar verdim. İlk kez böyle telefon alacağım. Lütfen bu telefonlar hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ve bu şekilde alınan Mi9SE'yi 2-3 aydır kullanan var mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Lütfen yardımcı olun 2.000TL'min çöp olmasını istemem

bydogan20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
mi5 pro
Konular
6
ben de almak niyetindeyim ama son çıkan yasadan sonra kafam iyice karıştı. evdeki mi5 cihazımın imeini kullansam kapanır mı . yasal olarak bir sıkıntı yaşarmıyım iyice şaşırıp kaldım. bir yandan da gm9 pro peşin fiyatına akbanka 6 taksit al kafan rahat etsin diye düşünmüyor değilim.

Oyla:

richu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
ben de almak niyetindeyim ama son çıkan yasadan sonra kafam iyice karıştı. evdeki mi5 cihazımın imeini kullansam kapanır mı . yasal olarak bir sıkıntı yaşarmıyım iyice şaşırıp kaldım. bir yandan da gm9 pro peşin fiyatına akbanka 6 taksit al kafan rahat etsin diye düşünmüyor değilim.
Bugün IMEI attım kapanması imkansız elinizdeki cihaza sim kart takmazsanız IMEI attıktan sonra

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Evet alınır. Şu an ben aldım fakat daha kayıt yapmadım Band 20 gittiği için. İleride çözülür o zaman yaparım. 64 GB olan şu an 1900 TL. Bende 128 var 2050 TL ye satılıyor. Cihaz baya iyi sorun çıkmadı, çıkacağınıda zannetmem. Bataryası Redmi Note 7 den 1000 MAh daha düşük olabilir ama emin olun daha çok gidiyor. İşlemci ve ekran tasarrufu iyi. Kamerası Mi 9 ile aynı ve çok güzel. Tavsiye ederim 1900 TL ye alınabilecek en iyi cihaz.

Oyla:

ozgurerd19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgür
Cihazım
redmi pro
Konular
1
arkadaşlar peki imei atılmış cihaz ilerleyen zamanda güncelleme alır mı?

Oyla:

richu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
arkadaşlar peki imei atılmış cihaz ilerleyen zamanda güncelleme alır mı?
Ota güncellemeler sorun yok güncelleme alır şuanki tek sorun band 20 ilerleyen zamanlarda çözülür sanırım

Oyla:

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Ota güncellemeler sorun yok güncelleme alır şuanki tek sorun band 20 ilerleyen zamanlarda çözülür sanırım

Band 20 sorununu çözmek için uğraşıyorum birkaç program var bu aralar deneyeceğim buraya yazarım.

Oyla:

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Evet alınır. Şu an ben aldım fakat daha kayıt yapmadım Band 20 gittiği için. İleride çözülür o zaman yaparım. 64 GB olan şu an 1900 TL. Bende 128 var 2050 TL ye satılıyor. Cihaz baya iyi sorun çıkmadı, çıkacağınıda zannetmem. Bataryası Redmi Note 7 den 1000 MAh daha düşük olabilir ama emin olun daha çok gidiyor. İşlemci ve ekran tasarrufu iyi. Kamerası Mi 9 ile aynı ve çok güzel. Tavsiye ederim 1900 TL ye alınabilecek en iyi cihaz.

Teşekkürler :)

Hocam birde telefonun önü ve arkası cam, çerçevesi metal değil mi?

Oyla:

Diyarr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Diyar
Cihazım
Iphone
Konular
1
Merhaba ben de yarın gidip almayı planlıyordum biraz nedir ne değildir diye bakayım derken kafamda bazı soru işaretleri oluştu bu gün gittiğim mağzada cihazı kontrol etme şansım oldu cihazın dili türkçeydi ama bu cihaz global rom mu yoksa değil mi nasıl anlarım bilmiyorum bu konular da baya cahilim mağzada ki arkadaş imei atılmış olduğunu söyledi bu bana problem yaratırmı bilmiyorum ama tasarım olarak cihazı çok beyendim bir de bu band 20 problemi her cihaz da var mı alacağım cihaz da olup olmadığını nasıl anlarım yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler
Not.ilk defa android kullanacağım

Oyla:

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Teşekkürler :)

Hocam birde telefonun önü ve arkası cam, çerçevesi metal değil mi?
Aynen öyle hocam Mi 9 ile aynı. Bazı yerlerde plastik diyor ama dokununca cam olduğu belli oluyor. En azından ben öyle hissettim ve gördüm. İnternetten kutu açılış videolarına bakın.

Son düzenleme:
Oyla:

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Merhaba ben de yarın gidip almayı planlıyordum biraz nedir ne değildir diye bakayım derken kafamda bazı soru işaretleri oluştu bu gün gittiğim mağzada cihazı kontrol etme şansım oldu cihazın dili türkçeydi ama bu cihaz global rom mu yoksa değil mi nasıl anlarım bilmiyorum bu konular da baya cahilim mağzada ki arkadaş imei atılmış olduğunu söyledi bu bana problem yaratırmı bilmiyorum ama tasarım olarak cihazı çok beyendim bir de bu band 20 problemi her cihaz da var mı alacağım cihaz da olup olmadığını nasıl anlarım yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler
Not.ilk defa android kullanacağım
Kutusu açılmış cihaz almayın. Eğer alacaksanız Xiaomi cihaz kontrolü yapın. Linkini bırakırım. Seri No ile kontrol edin. İmei sonrası Band 20 gidiyor. Band 20 kırsal kesimlerde örneğin dağlarda geniş kapsama alanı yayar. Eğer band 20 olmazsa cihaz otomatik olarak 3G düşer. Ama şehirde band 20 olmaz. Çünkü band 20 düşük hız sunar. Eğer şehirde yaşıyorsanız dert etmeyin işinize yaramaz zaten. Pikniğe falan gidince 3G kullanın zaten hemen hemen aynı hızı verir.
Bu arada cihazı siteden kontrol edince Global der. Ayrıca kutusunda bir yerde Global yazar. Galiba yan taraflarda.
Link:

Oyla:
Üst Alt