Yardım Garantisiz Mi9 SE almak

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Arkadaşlar merhaba. Garantili Redmi Note 7 yerine aynı fiyata garantisiz imei çakılan Mi9SE almaya karar verdim. İlk kez böyle telefon alacağım. Lütfen bu telefonlar hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ve bu şekilde alınan Mi9SE'yi 2-3 aydır kullanan var mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Lütfen yardımcı olun 2.000TL'min çöp olmasını istemem

metinkarakus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
PC Programmer
Konular
5
3 Aydır kullanıyorum çok şükür bir sıkıntısı olmadı mi 9 tavsiye ederim çok güzel cihaz.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar merhaba. Garantili Redmi Note 7 yerine aynı fiyata garantisiz imei çakılan Mi9SE almaya karar verdim. İlk kez böyle telefon alacağım. Lütfen bu telefonlar hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Ve bu şekilde alınan Mi9SE'yi 2-3 aydır kullanan var mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Garanti durumu cihaz performansından ziyade yeni yürürlüğe girecek olan kanundan sonra IMEI değiştirilmiş cihazların durumları tam net belli değil.Distribütör firma yolu ile veya resmi ithalatçı yolu ile getirilmiş bir cihaz almanızı tavsiye ederim.

Oyla:

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
3 Aydır kullanıyorum çok şükür bir sıkıntısı olmadı mi 9 tavsiye ederim çok güzel cihaz.

Mi9 bütçemi aşar :) Nereden almıştınız siz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garanti durumu cihaz performansından ziyade yeni yürürlüğe girecek olan kanundan sonra IMEI değiştirilmiş cihazların durumları tam net belli değil.Distribütör firma yolu ile veya resmi ithalatçı yolu ile getirilmiş bir cihaz almanızı tavsiye ederim.

Evet o imei olayına dikkat ediyorum. Satın alacağım yere "Bu yeni imei olayı bu telefonları etkiler mi" diye yazmıştım. "O imei olayı hep vardı sadece güncelleme getirdiler. Biz imei değiştirecez o telefon her halükarda çalışacak" dediler.

Son düzenleme:
Oyla:

richu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2

Çoğu kişi garantisiz kullanıyor zaten garantilisi 3500tl etmez zaten

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Xiaomi mi9 SE eşime aldık imei attılar garantisiz aldık. Cihaz gayet güzel Aptal Adam olarak tavsiye ederim

Oyla:

richu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Sizde bu şekilde aldınız sanırım. Öneriyorsunuz değil mi?
Evet kesinlikle cihaz gayet iyi kamera olarak baya güzel SD 712 835 civarında bir işlemci tasarım olarak güzel fakat kamera çıkıntısı var biraz aliexpressden arka kamera için koruyucu almanız tavsiyemdir

Oyla:

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Xiaomi mi9 SE eşime aldık imei attılar garantisiz aldık. Cihaz gayet güzel Aptal Adam olarak tavsiye ederim
Teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet kesinlikle cihaz gayet iyi kamera olarak baya güzel SD 712 835 civarında bir işlemci tasarım olarak güzel fakat kamera çıkıntısı var biraz aliexpressden arka kamera için koruyucu almanız tavsiyemdir

Teşekkürler :)

Oyla:
Üst Alt