Sohbet Game Of thrones İzleyen Yok mu?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Sitede hiç muhabbeti dönmüyor. Yok mu izleyen biraz muhabbetini etsek?

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Olmaz mı hocam

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Digiturk sağolsun Cem Özdemiri (esekherif) Twitterdan banlatmiş ve altyazılarına telif atmış. Tüm dizi camiası yasta hocam. Hatırlatmayın lütfen :@

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Sezon bitsin başlayacağım. Spoiler yememek için forumlar trailerlar vs hiç birine bakmıyorum.

Her hafta bölüm beklemek yerine sezonun bitmesini bekleyip hepsini ard arda seyretmek daha zevkli oluyor. Diğer türlü?insan merak ediyor.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Digiturk üyeliği aldım hocam çok para değil aylık 12 tl ucuz bence :)
Ama ard arda izlemek yerine haftalık izlemek daha keyifli bence :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhabbetinize doyum olmuyor hocam....
Neden öyle dedin hocam :)

kron0S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi9
Konular
2
Night King'i harcadıklarından beri teori kasmayı, ileride ne olur diye düşünmeyi bıraktım. İlk sezondan beri korkuyla bahsedilen ve gelişine zemin hazırlanan Night King'i bu şekilde harcamaları seriye olan saygısızlıktan başka bir şey değil. Önemli karakterleri de götüremedi yanında, bu mudur gerçekten? Umarım sezon sonunda tekrar dirildiğini görürüz, bu şekilde biraz kurtarabilirler. Gelecek dizilere de zemin hazırlanır böylece.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bildiğim kadarıyla digiturk sansürletip yayınlıyor üstüne de görüntü kalitesi 480 -720 p arası birşey. Siz seçemiyorsunuz. Hadi görüntü kalitesine birşey demeyelim sansürlü bir şekilde izlenecek bir dizi değil ki bu :D gerçi 12 TL değil bedava verseler almam. Müşteri odaklı bir firma değil.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Night King'i harcadıklarından beri teori kasmayı, ileride ne olur diye düşünmeyi bıraktım. İlk sezondan beri korkuyla bahsedilen ve gelişine zemin hazırlanan Night King'i bu şekilde harcamaları seriye olan saygısızlıktan başka bir şey değil. Önemli karakterleri de götüremedi yanında, bu mudur gerçekten? Umarım sezon sonunda tekrar dirildiğini görürüz, bu şekilde biraz kurtarabilirler. Gelecek dizilere de zemin hazırlanır böylece.
Hocam yüzde yüz doğru tespit yazık ettiler :( sizinle aynı şeyleri düşünmekteyim. Bu arada yazamıyorum spoiler olur diye siz gibi nasıl yaparız?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bildiğim kadarıyla digiturk sansürletip yayınlıyor üstüne de görüntü kalitesi 480 -720 p arası birşey. Siz seçemiyorsunuz. Hadi görüntü kalitesine birşey demeyelim sansürlü bir şekilde izlenecek bir dizi değil ki bu :D gerçi 12 TL değil bedava verseler almam. Müşteri odaklı bir firma değil.
Öncelikle görüntü kalitesi berbat kabul ediyorum. Sansür derken? Sahneleri kesiyorlar mı diyorsunuz? Hiç fark etmedim açıkçası ama dizi bittikten sonra uhd olarak torrent den indiririz :)

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Keske izlemeseydim 8. Sezon böyle olacağına hiç çekilmeseydi

Üst Alt