Sohbet Game Of thrones İzleyen Yok mu?

kron0S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi9
Konular
2
Hocam yüzde yüz doğru tespit yazık ettiler :( sizinle aynı şeyleri düşünmekteyim. Bu arada yazamıyorum spoiler olur diye siz gibi nasıl yaparız?
Akıl, mantık var hocam. Ters köşe yapacağız diye batırdılar diziyi.
İfadeler simgesinin hemen sağında üç nokta halinde Ekle butonu var, Spoiler'ı oradan ekleyebiliyoruz. (yazının başına [ SPOILER], sonuna [/ SPOILER] yazarsanız da aynı işi görür. Boşlukları siliniz.)

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
İlk 4 sezondan sonra kurusu çıktı. Neler oluyor sonra zaten izlemiyeceğim. Spoyler başlığı altında yazarsanız memnun olurum.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
en azından night kingin bir açıklaması olmalıydı neden böyle yaptı ne için yaptı. Saçma saçma bağladılar. Ejderhanin ölümü ise tam bir vaka. Yukarıdan uçuyorlar gemileri göremiyorlar. Hadi nıght king öldürdü adam büyülü. Euron nasıl öldürüyor. Birde 3 atışın hepsi tuttu.

kron0S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi9
Konular
2
en azından night kingin bir açıklaması olmalıydı neden böyle yaptı ne için yaptı. Saçma saçma bağladılar. Ejderhanin ölümü ise tam bir vaka. Yukarıdan uçuyorlar gemileri göremiyorlar. Hadi nıght king öldürdü adam büyülü. Euron nasıl öldürüyor. Birde 3 atışın hepsi tuttu.
O konulardan bahsetmek bile istemiyorum. Her şeyden önce Bran ne işe yarıyor? Kuzgunlarla gezmek miydi sadece görevi? Aslında Night King öldükten sonra ters köşe, plan olabilir diye düşündüm fakat ejderhanın da saçma sapan ölmesiyle birlikte ümidimi iyice yitirdim. Dediğiniz gibi Night King'in amacını bile öğrenemedik. Yazık oldu.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
O konulardan bahsetmek bile istemiyorum. Her şeyden önce Bran ne işe yarıyor? Kuzgunlarla gezmek miydi sadece görevi? Aslında Night King öldükten sonra ters köşe, plan olabilir diye düşündüm fakat ejderhanın da saçma sapan ölmesiyle birlikte ümidimi iyice yitirdim. Dediğiniz gibi Night King'in amacını bile öğrenemedik. Yazık oldu.
hocam bran hadi kuzgunlarla geziyor. Khaleesi gitmeden orayı keşif etse de euron un tuzağıni görse. Bu bile mantıksız.
Ha birde zoruma giden şu var dohtraklar. Savaşta bu kadar kolay harcamaları zoruma gitti. Koskoca dohtrak ordusu 10 sn sürmedi.

kron0S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi9
Konular
2
hocam bran hadi kuzgunlarla geziyor. Khaleesi gitmeden orayı keşif etse de euron un tuzağıni görse. Bu bile mantıksız.
Ha birde zoruma giden şu var dohtraklar. Savaşta bu kadar kolay harcamaları zoruma gitti. Koskoca dohtrak ordusu 10 sn sürmedi.
Gemilerin ejderhaları indirebilecek kadar açısı varsa ejderhaların ve Dany'nin kolayca görebilmesi lazım. Kesinlikle haklısınız. Dothrakların da 10 saniyede harcanması abartıydı. Ejderha ve diğer olaylar hayranlarda heyecan yaratmak ve son savaşta şartları biraz olsun eşitlemek için yaptıkları saçma sapan hareketlerden bir tanesi. Eski heyecan yok, Red Wedding gibi nefes kesici olaylar yok. Bran'in de baştan sona sözde maceralarına bakarsak hiçbir işe yaramayan bir karakter oldu şu ana kadar. Ölmedi de, kurtulmayı başardı her seferinde. Night King içine mi girdi bir şekilde diyeceğim ama şu ana kadar bir belirti olmadığı için son 2 bölüme sığdıramazlar diye düşünüyorum.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Gemilerin ejderhaları indirebilecek kadar açısı varsa ejderhaların ve Dany'nin kolayca görebilmesi lazım. Kesinlikle haklısınız. Dothrakların da 10 saniyede harcanması abartıydı. Ejderha ve diğer olaylar hayranlarda heyecan yaratmak ve son savaşta şartları biraz olsun eşitlemek için yaptıkları saçma sapan hareketlerden bir tanesi. Eski heyecan yok, Red Wedding gibi nefes kesici olaylar yok. Bran'in de baştan sona sözde maceralarına bakarsak hiçbir işe yaramayan bir karakter oldu şu ana kadar. Ölmedi de, kurtulmayı başardı her seferinde. Night King içine mi girdi bir şekilde diyeceğim ama şu ana kadar bir belirti olmadığı için son 2 bölüme sığdıramazlar diye düşünüyorum.
Şartları eşitlemediler ama cercei şu durumda çok bariz şekilde daha üstün. Night king herkesi sildi süpürdü bu tarafta. Dediğim gibi o adam ejder öldürünce hiç koymadı. Mizragi atan night king dedim. Ama ikinci ejderha koydu.
Ama bakalım şimdi ejderhalara zırh yapmış olabilirler Diye düşünüyorum m
Saat 4 olsa da izlesek :)

Sefa Varol 81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
İzliyorum tabiiki bu arada geçenlerde winterfell savasının yayınlandığı gün malesef bi arkadaş burada bölümde ne olduğunu içeren bi başlıkla konu açmıştı ve bölümü izlemeden felaket bi spoiler yemiştim :(

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
saçmalıklar aldı başını gidiyor benim çok merak ettiğim ise bizim cüce sur önünde cercei ile konuşurken bebek beklediğini ima etti ve bunu donanma kaptanı duydu o ise bebeği kendinden biliyor bakalım bundan bişey çıkacak mı?
Ben iki sefer izliyorum sabah altyazısiz gece altyazılı terrariumdan
Selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İzliyorum tabiiki bu arada geçenlerde winterfell savasının yayınlandığı gün malesef bi arkadaş burada bölümde ne olduğunu içeren bi başlıkla konu açmıştı ve bölümü izlemeden felaket bi spoiler yemiştim :(
Evet o kişi ben oluyorum Azda olsa spoiler vermiştik Night king ölürdrunk~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O zamanlar nasıl spoiler yazılır bilmiyordum ama

Üst Alt